30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 7

Autor Téma: [LOST] Průjezd na červenou, zastavení MP  (Přečteno 45263 krát)

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #15 kdy: 21 Ledna 2020, 07:29:01 »

Ano, nahlédněte do spisu a získejte záznamy v digitální podobě.

Z Příkazu není jasné, kdy přesně vozidlo přes Přičnou čáru souvislou přejelo, v textu se mluví pouze o projetí křižovatkou, což může být cokoli. Také ty časové údaje je třeba získat přesněji než jenom v sekundách. A taky je divné, že se v Příkazu vůbec nehodnotí ty záznamy z kamerového systému.

Teprve s originálními záznamy budete schopen se kvalifikovaně rozhodnout, zda má smysl podávat Odpor.
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #16 kdy: 21 Ledna 2020, 11:23:00 »

Ano, nahlédněte do spisu a získejte záznamy v digitální podobě.

Z Příkazu není jasné, kdy přesně vozidlo přes Přičnou čáru souvislou přejelo, v textu se mluví pouze o projetí křižovatkou, což může být cokoli. Také ty časové údaje je třeba získat přesněji než jenom v sekundách. A taky je divné, že se v Příkazu vůbec nehodnotí ty záznamy z kamerového systému.

Teprve s originálními záznamy budete schopen se kvalifikovaně rozhodnout, zda má smysl podávat Odpor.

Ok,  půjdu si tam pro kopii všeho, snad to nebude raketa..Problém hodně návodů tady je jejich neaktuálnost ve smyslu, že třeba tady v Brně to jakoby funguje dobře..tzn. lístek za stěračem vždy přijde (99%) výzva a pak automaticky magistrát atd atd..Neděje se, že by se něco zapomělo, nebo zametlo...Takže v tom je to složitější a očekávám, že i na úřadě budou mít spis docela slušně vypracovaný...Ale spoléhám na to detaily...:-)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #17 kdy: 21 Ledna 2020, 12:14:06 »

Ok,  půjdu si tam pro kopii všeho, snad to nebude raketa..Problém hodně návodů tady je jejich neaktuálnost ve smyslu, že třeba tady v Brně to jakoby funguje dobře..tzn. lístek za stěračem vždy přijde (99%) výzva a pak automaticky magistrát atd atd..Neděje se, že by se něco zapomělo, nebo zametlo...Takže v tom je to složitější a očekávám, že i na úřadě budou mít spis docela slušně vypracovaný...Ale spoléhám na to detaily...:-)

Spis v drtivé většině případů nic nestojí, kdyby jo, klidně si to ofoťte vlastním mobilem. Spis možná bude v pořádku, ale můžou v něm být pěkný pečlivě zařazený a zaevidovaný sračky.
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #18 kdy: 24 Ledna 2020, 06:26:56 »

Zdravím všechny,

nahlížení do spisu a jeho kopie

Kamera z opičáka nic neříká, to neumím upravit, ale jen jsem to odmítl a nic neříkal.

https://1url.cz/ZzKTQ

Ještě kamrový systém, ukazuje průjezd, ale bez RZ a auto taky není celou dobu vidět...

https://1url.cz/LzKTi

Díky za každou pomoc

Edit: Odpor podán 27.1.2020

Edite2: 6.2.2020 přišo předvolání k ústnímu jednání na 25.2.
« Poslední změna: 03 Března 2020, 08:39:25 od jokinen »
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #19 kdy: 24 Ledna 2020, 08:28:52 »

Chtělo by to získat video z polískáry přesně v té podobě, v jaké jej má k dispozici správní orgán - zda tam skutečně není vidět RZ nebo nějaký jiný jednoznačný identifikátor. Protože to vypadá, že honiči (kteří sami projeli na mnohem červenější červenou a přitom jen zázrakem nezpůsobili nehodu, neboť auta z ostatních směrů již měla zelený signál) ztratili vizuální kontakt s vozidlem a tudíž mohli nedopatřením zastavit jiné, podobného typu a barvy, dneska ta auta vypadají všechna stejně.
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #20 kdy: 24 Ledna 2020, 08:41:58 »

Chtělo by to získat video z polískáry přesně v té podobě, v jaké jej má k dispozici správní orgán - zda tam skutečně není vidět RZ nebo nějaký jiný jednoznačný identifikátor. Protože to vypadá, že honiči (kteří sami projeli na mnohem červenější červenou a přitom jen zázrakem nezpůsobili nehodu, neboť auta z ostatních směrů již měla zelený signál) ztratili vizuální kontakt s vozidlem a tudíž mohli nedopatřením zastavit jiné, podobného typu a barvy, dneska ta auta vypadají všechna stejně.

Já mám všechno zkopírovaný...Je tam video co jsem přiložil a pak městský kamerový systém, ale RZ není vidět vůbec nikde...At jsem dělal co jsem dělal.
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #21 kdy: 24 Ledna 2020, 10:33:09 »

šlo by tot na toto uhrát i když ti dva opičáci si budou tvrdit svoje? Procházím tady fora a na podobnou situaci jsem nenašel, ale asi by to chtělo někoho zkušenějšího...

Díky!!
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #22 kdy: 24 Ledna 2020, 11:51:33 »

"Víte pane správní parazit, jízdu jsem započal v jméno_nějaké_boční_ulice a když jsem vjížděl na jméno_ulice_kde_došlo_k_pomoženíaochránění, ohrozilo mě rychle jedoucí auto, podrobnosti si nepamatuji, ale byl to podobný typ a barva jako mám já, víte kolik takových dneska jezdí, vždyť to má každej. No a hned potom co jsem na ulici najel, nebezpečnou rychlostí přilítla rozblikaná fízlkára a místo toho pyráta zastavili mě, asi si mě s ním spletli, a prý že jsem jel na červenou, což jsem určitě nejel a fízlům jsem to na místě i řekl."

(Ale možná se mýlím a existuje i lepší strategie, nevíc nevím co by bylo kdyby kontaktovali CSI Miami a tu RZ z videa vytáhli.)

« Poslední změna: 24 Ledna 2020, 11:53:43 od plešoun »
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #23 kdy: 24 Ledna 2020, 21:26:30 »

no jestli mají jen takovouhle dokumentaci, tak není náhodou lepší po poučení sdělit, že odmítám vypovídat ?
aby správní parazit náhodou nezaslechl něco, co zaznít nemělo...
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #24 kdy: 26 Ledna 2020, 19:18:59 »

Tak to asi budu muset zaplatit co?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #25 kdy: 26 Ledna 2020, 19:43:14 »

jokinen> Pokud včas nepodáte odpor, pak určitě ano.
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #26 kdy: 26 Ledna 2020, 20:18:22 »

jokinen> Pokud včas nepodáte odpor, pak určitě ano.

Myslel jsem to tak, jestli by to podle toho videa, šlo nějak uhrát...co myslíte?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #27 kdy: 26 Ledna 2020, 20:44:23 »

Když nic, tak na tom, že zastavili jiné auto než to, které jelo na červenou.
IP zaznamenána

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #28 kdy: 26 Ledna 2020, 20:49:44 »

Když nic, tak na tom, že zastavili jiné auto než to, které jelo na červenou.

Já jen nevím, jestli to takhle stačí...Přijde mi, ze by to chtělo lepší argumenty...Ve spisu už nevypadá, ze by se něčeho dalšího dalo chytnout..:(
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Průjezd na červenou, zastavení MP
« Odpověď #29 kdy: 26 Ledna 2020, 21:00:26 »

Však také ještě neproběhlo správní řízení. Pro inspiraci si pročtěte co nejvíce již ukončených případů.
IP zaznamenána
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7