30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene  (Přečteno 6764 krát)

cz dalas

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil

zdravim,

jel jsem v noci s nakladakem na Barrandov a na krizovatce s Lamacovou, kde je umisten radar s funkci prujezdu na cervenou mi blikla par metru pred krizovatkou oranzova
jelikoz o nem vim, dupnul jsem na brzdy, ale tomu monstru chvili trva, nez zastavi
zastavil jsem asi metr za hranou krizovatky a pustil jsem to zpatky pred semafor
mam to nahrane na kamere a je videt, ze kamera blikla pri zastaveni v krizovatce, pak pri zcouvani k semaforu a znova pri rozjezdu na zelenou
dle videa trva oranzova asi tak 2 vteriny, dnes tam pojedu znova, tak tam zastavim na varovkach a nahraju dobu, po kterou oranzova sviti, na povolenou 70-ku mi to prijde strasne kratka doba na bezpecne zastaveni

moje otazka zni, jestli to moje zastaveni bude vyhodnoceno dle fotek z radaru jako projeti na cervenou, ackoli jsem krizovatku fyzicky neprojel
vim, ze jsem uz ale byl dle vyhlasky v krizovatce

diky
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene
« Odpověď #1 kdy: 31 Října 2019, 19:06:48 »

Jestli k tomu ještě nic nepřišlo tak to neřešte.. počkejte až něco přijde.. možná nic nepřijde.
IP zaznamenána

cz dalas

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene
« Odpověď #2 kdy: 31 Října 2019, 19:43:17 »

Dobre, budu cekat. Prijde to kdyztak na provozovatele, tak mi snad da vedet.
Diky
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene
« Odpověď #3 kdy: 31 Října 2019, 20:45:54 »

..a některé kamery blikají na každého.. i když jede na zelenou a povolenou rychlostí.
IP zaznamenána

cz dalas

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene
« Odpověď #4 kdy: 31 Října 2019, 22:44:29 »

To vim, ze to blika kdyz jedu treba 40, tady ten pripad bude asi pouze na nalade urednika
Melo by ho ale trknout, ze tam jsem vyfocenej trikrat behem 40 vterin, takze tu krizovatku jsem dvakrat po sobe na jednu cervenou a pak na zelenou asi fakt nestihnul projet
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene
« Odpověď #5 kdy: 02 Listopadu 2019, 16:36:03 »

To vim, ze to blika kdyz jedu treba 40

No vidíte.. tak není důvod se stresovat..
a není to o náladě úředníka.. já myslím že tak jak jste to popsal k žádnému přestupku nedošlo.
Když nemají fotku jak projíždíte křižovatku tak asi nic nepřijde.. když by něco přišlo tak napište.
IP zaznamenána

cz dalas

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:zastaveni na cervenou za hranici krizovatky s kamerou na prujezd cervene
« Odpověď #6 kdy: 03 Listopadu 2019, 20:39:47 »

jj, urcite se ozvu
jelikoz to bliklo, kdyz jsem stal za semaforem, tak asi fotku mit budou, pak to bliklo znova pri couvani za semafor, asi protoze jsem byl porad za hranou krizovatky v sektoru te kamery a ta foti vse, co se tam mihne po dobu trvani cervene
kdyby to slo, tak nekam upnu to video ke zhlednuti
IP zaznamenána