30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fyzické napadení po slovní hádce  (Přečteno 10547 krát)

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Fyzické napadení po slovní hádce
« Odpověď #30 kdy: 29 Října 2019, 13:11:13 »

Naivní v tomto případě asi jsem, jelikož furt doufám, že nějaká spravedlnost a právo existuje. Zároveň připouštím, že nejsem v těchto věcech nikak extra sběhlý, proto jsem se obrátil na členy tohoto fora.
Jinak asi rozumím co se mi snažíte říct, viz. https://tn.nova.cz/clanek/policie-rozhodla-o-napadeni-ridice-nebyl-to-dopravni-prestupek.html
Jinak o ješitnost se nejedná, jenom mi připadá, že takový chování uz je mimo ramec vseho, a melo by na to byt nejak reagovano. Otazkou samozrejme zustava co by z toho vzniklo. Samozrejme jsem mohl na dalsich semaforech vylezt a taky mu jednu napalit, ale co by kdyby..mohlo to dopadnout hur, mohlo to bejt vyreseno. Jak tu nekdo pise, kdyby se chytil za hlavu a z oci do oci si to vyrikali, by bylo ve vysledku asi nejlepsi. Coz nahrava variante kontaktovani firmy.
Prozatim dekuji vsem za rady, a uvidim jak budu dale postupovat.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Fyzické napadení po slovní hádce
« Odpověď #31 kdy: 29 Října 2019, 19:22:22 »

Ono je to z pravniho hlediska vsechno celkem loterie. Na dalsi krizovatce ste mohl dostat peprakem vy a nebo tam cekat na policajty protoze pan by hned ohlasil (treba jeho policejnim kamaradum) napadeni. Risk velmi vysoky, benefit zadny. Nejlepsi je zamknout se a pockat. Nejlip udelate kdyz na to proste zapomenete a priste se zamknete. Zkusenost ale dobra, ne? :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Fyzické napadení po slovní hádce
« Odpověď #32 kdy: 29 Října 2019, 21:22:58 »

IP zaznamenána