30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: žádost o radu  (Přečteno 7944 krát)

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
žádost o radu
« kdy: 29 Listopadu 2014, 12:40:39 »

Co by jste použili jako obranu když melou jen své..

Byl jsem nucený vycouvat z jedné ulice na letišti Ruzyně. z té ulice bylo možné vyject jen jen do předu přes zákaz vězdu nebo přes placené parkoviště za 50kč. Já myslel že za stovku tak jsem vycouval. A hned majáky... :)
Ulice jako slepá označená není.nejsem přeci povinný vozit hotovost na mýto abych mohl odjed.

Vynadal jsem jim že dělaj náhončí pro parking.


Co na to říct úřadům?
benga tvrdi že je tam nějaký nápis že park. je placený ale nevšiml jsem si toho
v rychlosti 50km fakt nečtu..

IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:žádost o radu
« Odpověď #1 kdy: 29 Listopadu 2014, 23:01:52 »

Tak hlavně důležítý je, jak to skončilo, nebo pokračuje? Odmítl jste zaplatit? Jde to do správního?
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:žádost o radu
« Odpověď #2 kdy: 30 Listopadu 2014, 09:54:35 »

Opsali si občanku meštáci, řidičák jsem jim odmítl dát ale pak jsem jim ho dal aby mi v řízení nenapalili pokutu za doklady. Když bych jim to rozbil .. Fakt se nedalo ulicí vyject než přes placené parkoviště nebo přes zákaz tak jsem vycouval..

Večer jsme se šel podívat a je fakt že 200 metrů je značka bílá s černou šipkou a pod tím černě napsáno s poplatkem..ale na začátku jak se do ulice vyjíždí je jen značka že ulice je jednosměná.
IP zaznamenána