30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha začne ve velkém odtahovat auta z modrých zón. Řidiči nerespektují pokuty  (Přečteno 11014 krát)

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil

super, díky
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil

Žádné nové info asi moc není, ale lze se držet zásady - pokud je to možné, parkuj na fialové nikoliv na modré.
Jestli to chápu (s odtahem) správně, tak ještě pokud není fialová tak parkovat v modré zóně mimo modrou čáru.
Jak jsem pochopil textaci v zákonech a diskuzi zde, tak to je pouze na flastr (a to ještě od MHMP a ne MČ) a ne na odtah (nezabírá se rezervované místo + nepřekáží provozu).
Tedy já na to alespoň dost spoléhám

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

V modré zóně mimo modrou čáru asi nebude parkovací místo a hodí se to na překážku provozu..
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Mě se svého času osvědčilo stát někde v zákazu vjezdu v oblasti, pokud nepřekážíš provozu. Úředník nepočítá, že pyrát bude parkovat v místech, kam nemůže vjet.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

V modré zóně mimo modrou čáru asi nebude parkovací místo a hodí se to na překážku provozu..

Takových případů je spousta: na chodníku, na zeleni, u hnízdečka popelnic atd.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil

Jen pro upřesnění (dnes jsem si byl vyzvednout svoje auto, které mi MP, potažmo odtahovka odcizila v Holešovicích a odstavné parkoviště tamtéž, plné kolaborantů s režimem, jej odmítlo vydat bez vydání výpalného.

Chápu správně, že peníze za odtah jsou v podstatě ztraceny? Z toho co jsem vyčetl na fóru mi vychází, že režim považuje za spravedlivé nevracet náklady na odtah, i když se přestupek neprokáže. Je to tak?
IP zaznamenána