30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zpráva pro příjemce při platbě jako podání?  (Přečteno 1596 krát)

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Zpráva pro příjemce při platbě jako podání?
« kdy: 06 Února 2020, 23:30:27 »

Zdravím, předem se omlouvám, pokud je špatně, že zde linkuji na tyto dva, ale zajímalo by mě, jak je to s tím podáním? Pro ty, kteří se nechtějí dívat na video, tak ve zkratce:
Kocourek při platbě soudního poplatku zaslat ve zprávě pro příjemce zprávu, že daná soudkyně je svi*ě a NSS judikoval, že zpráva pro příjemce je forma podání, tudíž to lze brát jako urážku, tudíž jim twdy NSS daným judikátem umožnil podávat odpor proti příkazu, podávat odvolání atp. skrze zprávu pro příjemce u platby třeba 0.1kč. SO prý neevidují zprávy pro příjemce a tak se o tomto "podání" ani nedozví a po promlčení se lze bránit tím, že bylo podání podáno včas.

Nedaří se mi nalézt daný judikát, který by to podle nich potvrzoval, tak by mě zajímalo, zda je to opravdu možné?  :o

https://www.youtube.com/watch?v=sCtOPdTL8s0
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Zpráva pro příjemce při platbě jako podání?
« Odpověď #1 kdy: 06 Února 2020, 23:32:25 »

IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Zpráva pro příjemce při platbě jako podání?
« Odpověď #2 kdy: 06 Února 2020, 23:53:29 »

Omlouvám se, přehlédl jsem, můžete kdyžtak smazat  :)
IP zaznamenána

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Zpráva pro příjemce při platbě jako podání?
« Odpověď #3 kdy: 07 Února 2020, 05:18:05 »



.. SO prý neevidují zprávy pro příjemce a tak se o tomto "podání" ani nedozví a po promlčení se lze bránit tím, že bylo podání podáno včas.
...

Už to někdo začal testovat? Problém je, že se úspěšnost finty dozvíme až po roce.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.