30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zákaz vjezdu  (Přečteno 1789 krát)

sanchezz

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[WIN] Zákaz vjezdu
« kdy: 04 Října 2019, 10:13:22 »

Zdravím,

protože je zde spousta případů spíše za rychlost nebo parkování a nenašel jsem zde případ podobný tomu mému, chtěl bych požádat o radu jak dále postupovat. Taky si myslím, že v budoucnu se toto bude hodit více lidem, kteří mají podobný problém.

Poprosím řešit případ prozatím nevěřejně. Přesunuto do kuchyně

Včera mi přišla výzva od magistrátu k uhrazení určené částky nebo napráskání řidiče. Případ se stal na konci července, mezitím přišlo několik výzev od Městapa, které skončily samožřejmě v ignoru. Cílem je případ vyhrát a nic neplatit.

Popíšu situaci: V letních dnech jel Helmut s mým autem na koupačku k rybníku v Brně. K rybníku vede cesta, kde asi po 100 metrech této cesty je značka "Zákaz vjezdu všech motorových vozidel" (č. B 11). Během těch 100 metrů podél cesty na soukromé louce parkují běžně vozidla. Helmut nenašel během těch 100 metrů pro sebe volné místo, tak to dal pár metrů za onu zákazovou značku (jako několik dalších aut). Helmut Parkoval na soukromé louce, která není součástí cesty, nikomu nepřekážel. Při příchodu k autu viděl, jak mu od stěrače za pomocí větru odlítává jakýsi malý papírek.

Bydliště mám 90 km od Brna, ale Helmut bydlí v Brně, kam mu může přijít do schránky dopis.

Ptám se tedy, jak reagovat co nejlépe na tuto výzvu. Jestli napráskat Helmuta? Ale je blbý, že bydlí v Brně, to by si ho mohli předvolat

Děkuji za rady.
« Poslední změna: 04 Října 2019, 23:44:37 od pk202 »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu
« Odpověď #1 kdy: 04 Října 2019, 10:34:17 »

Špatně jste hledal. Totožná problematika je tu řešena opakovaně a v rubrice, kde jste založil toto vlákno, se shodou okolností v momentě založení vyskytovalo téma https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8492.30 hned na prvním místě.
IP zaznamenána

sanchezz

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu
« Odpověď #2 kdy: 04 Října 2019, 11:12:54 »

Tak jsem asi blbej a slepej. Díky.

Výzvu budu ignorovat, uvidím s čím přijdou, zákaz vjezdu nemůžou sprdelizovat
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu
« Odpověď #3 kdy: 04 Října 2019, 11:39:24 »

Kromě toho, Zámecká je dlouhá, takže vymezení místa přestupku je dost na vodě.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu
« Odpověď #4 kdy: 22 Července 2020, 01:49:45 »

24.07.2019 - hrozný přestupek
03.10.2019 - sprdelní výzva
18.10.2019 - udán Číkus
24.07.2020 - promlčeno
IP zaznamenána