30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Správní žaloba  (Přečteno 2995 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Správní žaloba
« kdy: 26 Září 2019, 19:54:06 »

Tak mi Ostrava v druhém kole u kraje potvrdila rozhodnutí SO1 a proti rozhodnutí se nelze odvolat.

Váhám jestli použít správní žalobu ( do 2 měsíců) a jestli je nutné žádat o odkladný účinek Rozhodnutí samostatně - dříve než třeba za ty 2 měsíce.

A jestli jsou relevantní důvody, které bych chtěl napadnout..
- SO1 stanovil lhůtu na ústní jednání a když jsem argumentoval návštěvou v konkrétní den, kdy pracovníci již nebyli v úřadu
  ( i když měli být) pátek 11.55.. tak SO2 argumentuje tím, že je to bezpředmětné,když bylo první rozhodnutí zrušeno.
   A byla dána v pokračujícím řízení další lhůta, kdy jsem zaslal omluvu, která nebyla akceptována - výkon povolání OSVČ není relevantní důvod k omluvě-
   Prý jsem tedy nebyl krácen na svých právech.
   Já si myslím, že byl, jelikož jsem nemohl nahlédnou ten den do spisu a tudiž po celou dobu nemám podklady k dané věci.
   Také neakceptace omluvy si myslím je krácení na právech -

-  neuznali argument o provozních napětích uváděných v návodu k použití, které nejsou v toleranci napětí sítě 10%.
   Dokonce napsali, že se jedná pouhou spekulaci a odvolatel neprokázal žádnou technickou odbornost.

- neuznali argument, že v XML souboru je uveden jiný typ měřiče ( UNICAM VELOCITY 3) i když reálně bylo měřeno UNICAM VELOCITY 4

- potvrdili argument SO1, kdy namítali, že rychlost je snížena z důvodu, aby si oči přivykly změně světelných podmínek.
  můj argument o tom, že v cizině, kde se jezdí v tunelech 100km mají lidé stejný typ očí a změnu světelných podmínek zvládají .
  - navíc když je tunel osvětlen..

- turbo model potvrdili s argumentem  na rozsudek NSS , že když nejsou indicie, tak nelze vyžadovat po SO rozsáhlé kroky směřující ke zjištění totožnosti přestupce. A když jsem prý nereagoval na výzvu, tak indicie nebyly. :-)

- argument námitky podjatosti shodili , že se jedná o námitku opožděnou a měl jsem ji uplatnit již v odporech.
   a že kdyby námitce vyhověli, tak by prý přestupky nemohla projednat dle zákonné úpravy žádná oprávněná úřední osoba

je z toho něco , co by uspělo ve správní žalobě?  A nebo nějaký jiný nápad , jak těm parazitům z Ostravy nedat ani korunu.
« Poslední změna: 26 Září 2019, 19:57:39 od sennheiser »
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 419
    • Zobrazit profil
Re:Správní žaloba
« Odpověď #1 kdy: 28 Července 2020, 11:35:41 »

Povedlo se něco s tímhle udělat?
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Správní žaloba
« Odpověď #2 kdy: 11 Srpna 2020, 17:41:14 »

ne, bohužel..tady to byla pro mne ztráta kytičky..
Ale aspoň jsem trošku zaměstnal úřad a paraziti tak nemohli škodit jinde. A téměř 1000,-Kč na poštovném co museli zaplatit.
Zatím je to podle mých zkušeností nejagilnější úřad a Kraj jim tam skoro vše podrží.
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Správní žaloba
« Odpověď #3 kdy: 11 Srpna 2020, 20:16:24 »

Kraj jim tam skoro vše podrží.

Mohu potvrdit, v mém případě snad ani odvolání nečetli, jen copy-paste z jednotlivých dokumentů,  a SO1 podrželi.
IP zaznamenána