30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Botička Bratislava  (Přečteno 5653 krát)

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Botička Bratislava
« kdy: 26 Listopadu 2014, 09:53:41 »

Rychlý dotaz na znalce slovenských poměrů - dostal jsem botičku v Bratislavě za stání čumákem na přechodu pro chodce. Jak to funguje u našich bratrů? Jsou nějaké možnosti, jak se vyhnout pokutě?
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Botička Bratislava
« Odpověď #1 kdy: 26 Listopadu 2014, 10:51:11 »

Rekl bych, ze to bude velice podobne: Taky budou od tebe chtit abys uvedl kdo tve auto ridil (resp. kdo tak blbe zaparkoval) a kdyz se skusis odvolavat na "osobu blizkou", hodi na tebe "objektivni zodpovednost". Jinak v Bratislave je tolik kamer, ze te mozna nektera natocila, jaks tam zaparkoval...
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Botička Bratislava
« Odpověď #2 kdy: 26 Listopadu 2014, 11:13:52 »

Parkoval jsem včera už za tmy před hotelem, ještě mi ten recepční říká, zaparkujte si támhle, buď jsem ho blbě pochopil nebo je to fakt blb. Každopádně jsem byl v tomhle hotelu naposledy. Mě to bylo hnedka divný, že mám čumák na přechodu, ale tak si říkám, že se to asi tady tak dělá  >:( Dneska jsem kvůli tomu musel jít do práce pěšky, naštěstí to je asi jen 10 minut chůze. Asi to tam nechám až do zítřka, aspoň si tu pokutu pěkně proparkuju  :)  Nevíte taky náhodou, kolik to dělá, abych měl ještě vůbec na zaplacení hotelu?
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Botička Bratislava
« Odpověď #3 kdy: 26 Listopadu 2014, 13:18:22 »

Pokuta (kdyz nejsou nasrani) je kolem 20€, max. dle sazebniku je 60€. Kazdopadne voni musej boticky "tocit", takze kdyz se neozves, tak ti prijdou sundat botu a misto ni nalozej tvuj wagn na odtahovku. Byt tebou, tak to tam radsi nenechavam, protoze za odtah se plati 100€ navic...
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Botička Bratislava
« Odpověď #4 kdy: 26 Listopadu 2014, 16:24:49 »

Tak už vyřešeno za 20 éček.
IP zaznamenána