30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Německo doporučený dopis  (Přečteno 2981 krát)

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Německo doporučený dopis
« kdy: 05 Září 2019, 10:45:22 »

Dobrý den,
dnes mě zbudily dva intenzivní zvonkyjak od svědků jehovových. Po pěti minutách se vyškrábala pošťačka až do třetího patra tak jsem koukal jak ďas..:D
Začala s tím, že má pro mě doporučený dopis z Německa a že to je asi pokuta, ihned jsem ji sebral opčanku a říkal že mě to nezajmá že já mám datovou schránku takže at mi to hodí za 14 dní do schránky, ale že mi to pravděpodobně někdo vybere.
Jelikož jsem v autě seděl jako spolujezdec tak vím odkud výtr vane.
Někde řidiče vyfotilo červené světlo jak z mordoru a jen jsem čekal, kdy něco dojde.

Prosím Jaký mám dát postup ?

Děkuji
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Německo doporučený dopis
« Odpověď #1 kdy: 05 Září 2019, 10:52:44 »

Obávám se, že odmítnutím převzetí zásilky bylo doručeno, nehledě na existenci datové schránky.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Německo doporučený dopis
« Odpověď #2 kdy: 05 Září 2019, 11:02:46 »

Pokud mne paměť neklame, v Německu ovšem nelze trestat provozovatele. Takže udání libovolného řidiče, který bude poštu nepřebírat důsledněji, by mělo stačit, má-li provozovatel strach doručený přípis ignorovat, což je podle dosavadních zkušeností nejlepší postup.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Německo doporučený dopis
« Odpověď #3 kdy: 05 Září 2019, 11:08:58 »

Děkuji,
odmítl jsem, ale pošta to nijak nezaregistrovala že by šlo vyloženě o odmítnutí. Dala mi do ruky výzvu k vyzvednutí a to je vše.

IP zaznamenána