30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Anketa

Jak jste pochopil(a) odkazované video?

Je to recese.
- 3 (10%)
Řidič PPL je bezohledný do té míry, že si svoji bezohlednost ani neuvědomuje.
- 18 (60%)
Řidič je naprostý hlupák.
- 8 (26.7%)
Řidič jednal správně, PPL může zastavit kdekoliv a kdykoliv.
- 1 (3.3%)

Celkem hlasů: 30


Autor Téma: Měšťáci buzerují řidiče PPL  (Přečteno 40546 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #45 kdy: 18 Září 2019, 09:33:16 »

Nerad bych tento nesmyslný flame živil, situaci, kdy velké auto vjede někam, odkud unikne jen metodou demolition derby - aniž by jeho řidič sám něco porušil či aspoň tu situaci mohl včas předvídat - považuji za extrémně vzácnou.

V reálu se mnohem častěji stává, že někam kvůli idiotsky zaparkovaným autům nedojede hasič či záchranka. A co jsem tak sondoval, hasič v takové situaci nechá radši shořet mateřskou školku i s dětmi a učitelkou, než by nějaké olítané felicii škrábnul zrcátko ... asi by s tím bylo moc papírování.
« Poslední změna: 18 Září 2019, 09:37:49 od hh »
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #46 kdy: 18 Září 2019, 14:10:46 »

Sice už je to 11 let, ale stále mám v živé paměti mj. i orvaná zrcátka aut zaparkovaných po obou stranách cesty k 13. RZ Horácké rally. Od té doby mám za to, že se s tím hasiči moc neserou, ale třeba to byla výjimka, nebo se to už posunulo jiným směrem...
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

se777

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #47 kdy: 18 Září 2019, 16:55:07 »

IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #48 kdy: 19 Září 2019, 13:05:35 »

Jen bych rád v duchu tohoto Fóra poznamenal - kdopak vám dal tu autoritu rozhodnout, že parkují blbě a máte právo je potrestat? U městapa, které k tomu "autorizaci" má nám to vadí, ale sami sobě tuto moc svěříme bez skrupulí...? :-) To je přátelé pokrytectví :-)

Ono je taky "blbě" a "blbě", žejo.

Když někdo stojí jako kokot tak, že u podélnýho stání zabírá úplně zbytečně dvě místa, nebo stojí na chodníku (tam kde je značka Parkování částečně na chodníku) jenom tak, že si půlkou kola najede na obrubník, tak je to něco, co je reálně společensky škodlivé a bezohledné a zároveň je to něco, na co se vám každej městapák vysměje do obličeje.

Ale jakmile někdo stojí tak, aby nepřekážel, ale nedej bože aby přesahoval předním nárazníkem 5cm na žlutou čáru, co asi městapo udělá?

Ne, tenhle příměr opravdu nefunguje.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #49 kdy: 19 Září 2019, 14:17:19 »

Když někdo stojí jako kokot tak, že u podélnýho stání zabírá úplně zbytečně dvě místa
A jak zjistite ze tam tak zastavil on a ne ty okolo kterych parkoval nez odjeli?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #50 kdy: 19 Září 2019, 14:32:34 »

A jak zjistíte, že to nebylo "z důvodu nezávislých na vůli řidiče"..? :-)
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #51 kdy: 19 Září 2019, 14:37:28 »

Nechte mě hádat.
Okolo tohohle taky stály dvě jiný auta, akorát pak odjely, co?  ::)
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #52 kdy: 19 Září 2019, 14:42:23 »

Naprostá katastrofa... určitě tohle byla ta poslední dvě místa na celém parkovišti.

Když ten VW Beetle je tam docela natěsno, tak ten Hilux tam bude ještě těsněji.. Tak radši než mít obouchané auto nebo omylem bouchnout do sousedního při vystupování, řidič zabral dvě místa. Samozřejmě to není správné na plném parkovišti, ale když je místo, proč ne?
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #53 kdy: 19 Září 2019, 14:47:17 »

Zrovna jsem to měl rozepsané... Jedna věc jsou normy a na sídlišti se holt člověk vmáčkne, u nákupáků mám ale jistou formu pochopení pro tahle velká auta a trojdveřáky, kolikrát jim nic jiného nezbývá. Kdyby to umělo na dálkové ovládání vyjet (to existuje u MB a Audi, taky BMW tuším) tak by to byla pecka.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #54 kdy: 19 Září 2019, 14:53:31 »

Myslel jsem to jako rýpnutí do lidí co každý blbě zaparkovaný auto brání se slovy "to tam určitě postavil kvůli někomu jinýmu a on pak odjel"  ::)
Abych si ještě víc rýpnul. Parkuju na tom samým místě denně s autem který je ještě o 19,5 cm širší a mezi čáry se vejdu a nikdy sem nikomu nic neorval.  :P
Jinak tohle parkování je mi osobně úplně putna. Bylo to na prázdným parkovišti (ta Hitlerova nákupní taška bylo jediný další auto) a nevadilo by mi to ani na plným, kdyby zacvakal dvě místa.  ;)

Každý den když jedu na oběd a parkuju na takovým velkým place bez značení vedu vnitřní diskusi na téma nařízení, příkazy, normy, represivní složky a jiné. Na jednu stranu jsem bouřlivým zastáncem minimálního státu a minima příkazu a zákazů. Na druhou stranu stačí poslat 50 lidí s autama na plac bez čar na zemi a hned je apokalypsa...
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #55 kdy: 19 Září 2019, 16:41:08 »

Když někdo stojí jako kokot tak, že u podélnýho stání zabírá úplně zbytečně dvě místa
A jak zjistite ze tam tak zastavil on a ne ty okolo kterych parkoval nez odjeli?

Třeba tak, že to vidim z okna? Takových expertů máme plnou ulici - většinou ženský. Prostě to tam na hulváta plácnou po předu do největší díry, co vidí, a už se neobtěžujou popojet ani ty dva metry. Běžný úkaz, bohužel. Pak si nějakej aktivní důchodce stěžuje "na výboře" že nemá kde parkovat a bum: ideální záminka pro zvúředníka tam nacpat zóny.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #56 kdy: 19 Září 2019, 17:50:49 »

Myslel jsem to jako rýpnutí do lidí co každý blbě zaparkovaný auto brání se slovy "to tam určitě postavil kvůli někomu jinýmu a on pak odjel"  ::)
Abych si ještě víc rýpnul. Parkuju na tom samým místě denně s autem který je ještě o 19,5 cm širší a mezi čáry se vejdu a nikdy sem nikomu nic neorval.  :P
Tak to je mozna proto, ze ridic Hiluxu ma dost rozumu a nestavi se taky presne na cary vedle vas.. ;-)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #57 kdy: 19 Září 2019, 17:57:22 »

No, to by byl zajímavý pokus. Podle mě bych se tam vešel a relativně pohodlně vylezl i s dvěma Hiluxama vedle mě.  ;)
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #58 kdy: 19 Září 2019, 21:49:49 »

...
, uplne miluju kdyz v 5 rano prijdu k autu a misto cesty do prace resim servis a nahradni auto protoze nejakej idiot neodhadl rozmery sveho auta a nebo proste potreboval projet (i kdyz parkuju dobre).
stejně bych tipl na chybu na vaší straně
mě v garáži ještě nikdy nikdo zrcátko neurval  8)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci buzerují řidiče PPL
« Odpověď #59 kdy: 20 Září 2019, 20:23:27 »

Dnes jsem nemohl vyjet z parkovacího místa, spěchal jsem na letiště. Situace je již samozřejmě vyřešená ale nejdřív bych si rád vyslechl jak by jste postupovali vy. Zejména prosím o reakce ty kteří tvrdí že by nikdy na nikoho nevolali fízly přesto že musí okamžitě sednout do auta a odjet.
« Poslední změna: 17 Listopadu 2019, 15:16:54 od t4455 »
IP zaznamenána