30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: neoznačené měřící vozy  (Přečteno 10786 krát)

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
neoznačené měřící vozy
« kdy: 28 Července 2019, 10:41:37 »

Zdravím,

byl jsem na výletě vlakem v rázovitém kraji. Trochu mně zaskočilo, že na nádraží stál pachový Mitsu Outlander, normálně v přiznaných barvách. Dle webu je to dohledový vůz pro hlídání hranic. Ok, jiný kraj, jiný nemrav. Ale začala ve mne hlodat otázka, jestli mám dostatečné info o tom, co mají pro skrytý dohled.

Doteď pamatuju Mondea ST, ty snad už jsou všude mimo službu, dále Prassaty, Superby 2+3 degenerace a nejnověji Ochcávky. To bude nejčastější pro honění. Dále občas lokálně vídám starší krámy, např. Ochcávky a Fobie 1.

Ví se, že občas mají i zabrané auta (viz "Kurva ty Kundo" Pilsen boyz), ale spíše na sledovačky apod. Neslyšel jsem, že by je nechávali osadit radarama.

K tomu ještě veselá směsice různých městap, kupovaná od místních dealerů schopný motivovat nákupčí, a pak taky pár pachových motorek. Ale to bývá spíše označené.

Prioritně mi jde o to, co nepodcenit jako neoznačné. Je někde seznam či tak něco?

Díkes

lc
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:neoznačené měřící vozy
« Odpověď #1 kdy: 28 Července 2019, 11:05:47 »

IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:neoznačené měřící vozy
« Odpověď #2 kdy: 28 Července 2019, 13:11:31 »

super, díky. to je asi to nejkompletnější, co jsem viděl...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:neoznačené měřící vozy
« Odpověď #3 kdy: 28 Července 2019, 13:21:35 »

Nejkompletnejsi a hlavne nejaktualnejsi. Tady se taky da neco najit, http://antiradary-forum.net/viewforum.php?f=12
« Poslední změna: 28 Července 2019, 13:23:28 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.