30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dvě auta na jednom radaru - vjezd do obce  (Přečteno 2326 krát)

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Dvě auta na jednom radaru - vjezd do obce
« kdy: 28 Srpna 2019, 22:21:28 »

Byť mám fórum celkem pročtené, na uvedenou situaci jsem zatím v žádném tématu nenarazil (a myslím že to má svůj důvod): při vjíždění do obce, vybavené radarem mě začalo předjíždět jiné vozidlo rychlostí cca 70-80 km/h. Já jel cca 50 km/h, radar ovšem naše souběžná jízda zaujala, neboť nám udělal společnou fotku.

Je tady potenciál, že by se nějaký zvlášť dementní úředník ozval? Pokud ano, cítím šanci na zajímavé správní řízení :)

Pro adminy: pokud je příspěvek slaboduchý, prosím o smazání nebo přesunutí, ať to tady zbytečně nezasírám.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dvě auta na jednom radaru - vjezd do obce
« Odpověď #1 kdy: 29 Srpna 2019, 08:49:37 »

pokud bude urednik kasicka tak to posle tomu predjizdejicimu, ale dve auta na jedny fotce maj stejne smolika  8)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Dvě auta na jednom radaru - vjezd do obce
« Odpověď #2 kdy: 29 Srpna 2019, 09:26:49 »

Proč by se tím trápil, prostě to neuzná jako argument a ono to nějak dopadne. Situací, kdy je měření zjevně špatné a SO s tím problém nemá, se zde řešilo dost.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Dvě auta na jednom radaru - vjezd do obce
« Odpověď #3 kdy: 29 Srpna 2019, 10:12:30 »

Proč by se tím trápil, prostě to neuzná jako argument a ono to nějak dopadne. Situací, kdy je měření zjevně špatné a SO s tím problém nemá, se zde řešilo dost.
Přesně. Radar naměřil překročení, OCR rozpoznal dvě RZ, databáze vyplivla dva provozovatele, odesílám výzvy k úhradě, není čas lámat si hlavu, kdo je kdo.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Dvě auta na jednom radaru - vjezd do obce
« Odpověď #4 kdy: 29 Srpna 2019, 10:36:53 »

Je tady potenciál, že by se nějaký zvlášť dementní úředník ozval? Pokud ano, cítím šanci na zajímavé správní řízení :)

Možné je úplně všechno.. zejména u automaticky zjištěných přestupků když úředník jen odklikává odesílání odpustků.

Z pohledu úředníka proč neposlat odpustky na obě auta že ano.. určitě aspoň jeden z nich bude ovce a zaplatí.

Ale šance na zajímavé správní řízení je asi malá.. zejména když ten druhý zaplatí odpustek.
IP zaznamenána