30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Eltodo auto - technika  (Přečteno 4930 krát)

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Eltodo auto - technika
« Odpověď #15 kdy: 12 Dubna 2021, 06:49:43 »

sice uvažujete správně, ale asi ne zcela reálně. ono když dojde na lámání chleba, tak se dají obě fotky porovnat i do detailu a je malá šance, že to auto zaparkujete na 100% stejně jako předtím. těch detailů na takových fotkách je mraky, natočení kol, směr paprsků v kolech, úhel k chodníku/ulici.... takže asi kdyby člověk moc prudil, dali by to na nějakou grafickou či jakou analýzu
IP zaznamenána

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Eltodo auto - technika
« Odpověď #16 kdy: 12 Dubna 2021, 20:39:59 »

Teoreticky by to šlo očůrat pomocí existující SPZ elektromobilu. Tu vytisknout, zalaminátovat a připevnit před svou SPZ (nezapomenout před jízdou sundat obviously).
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Eltodo auto - technika
« Odpověď #17 kdy: 12 Dubna 2021, 21:22:08 »

technický detail- dotaz
spolu s rozšířením modrých pruhů na další území, jsem objevil komunikaci, kde se historicky stálo "napůl na chodníku"
což samozřejmě s modrými pruhy nelze
takže jsou na střídačku vlevo a vpravo, ovšem stejně na střídačku jsou meziprostory označeny svislou DZ "zákaz zastavení"
(přiznávám, že VDZ jsem nestudoval)

je i tohle řešitelné "přes ELTODO" nebo na zákaz zastavení se musí dostavit hlídka ?

samozřejmě tam probíhá místní lidová tvořivost, takže značka je občas škrtnuta "izolepou", občas zakryta pytlem atp...
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Eltodo auto - technika
« Odpověď #18 kdy: 13 Dubna 2021, 06:30:52 »

někde na d-f byl kdysi článek, jak to funguje. občas vyplave někde nějaké info, dokonce i něco v rozhovorech pražských papalášů. ale pokud si pamatuji, přestupky mimo modrou eltodo neumí. další věc, což samozřejmě také není všelék, někde jsem četl, že data jsou offline, tedy snímá se celý den a pak se sypou data až někdy po šichtě jednorázově
IP zaznamenána