30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Únava  (Přečteno 2679 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Únava
« kdy: 04 Září 2023, 12:41:21 »

Dospívám k závěru, že zřejmě začnu platit odpustky. Za těch 10 let, co toto fórum funguje, se legislativa tak ohnula v neprospěch řidičů, že je čím dál těžší reagovat, pokud člověk není celé dny doma a nestuduje příslušné zákony. Teď mi odvolačka shodila jeden Ramer 10C a v kasační stížnosti byl o 180° otočen případ, který na krajské úrovni pro mě vyhrálo nezaplatim.cz. Po 10 letech bez bodu mi jich tedy naskočí rovnou 6, aniž by již byla nějaká reálná šance s tím něco dělat. Nejde ale jen o to, že je těžší a těžší věci nastudovat, ale i o to, že se množí více SO2 a více krajských soudů, kteří podrží cokoli, jen aby nemusel dát za pravdu řidiči. Stát už je opravdu nepřítelem občanů a ani už se to nesnaží skrývat. Unavuje mě to a spolu s politickým a ekonomickým vedením státu jsem blízko rozhodnutí ke změně domicilu. Bohužel, není moc kam.
IP zaznamenána

murdoc

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:Únava
« Odpověď #1 kdy: 14 Září 2023, 14:35:17 »

plně chápu. Neustálé utahování šroubů pro plebs, ale když maj řešit opravdový lumpárny, tak ruka ruku myje. Je to k pláči v tomhle jako státě
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 420
    • Zobrazit profil
Re:Únava
« Odpověď #2 kdy: 14 Září 2023, 17:25:49 »

Čas na přípravu plánu B...
IP zaznamenána