30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Více měření => vyšší životní úroveň  (Přečteno 4389 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Více měření => vyšší životní úroveň
« Odpověď #15 kdy: 16 Srpna 2019, 17:41:32 »

Myslím že to je obráceně. Tam kde bydlí bohaté obyvatelstvo lze snadněji kořistit. Například u Chanova by takový radar zase hodně rychle zmizel...

Já myslím že to je jen korelace..
kde bude dobrá životní úroveň.. v obci u velkého města a s dobrou dostupností do toho města.. máte skoro komfort velkého města a nemáte zápory života ve velkém městě..

..a kde se bude dobře kasírovat.. v obci přes kterou jezdí hodně aut.. a to je obec u velkého města a s dobrou dostupností do toho města..
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Více měření => vyšší životní úroveň
« Odpověď #16 kdy: 17 Srpna 2019, 21:13:02 »

Mám mnohaleté zkušenosti s boji s úřady v Říčanech (nedopravní tématika). Jsou to zmrdi a loupežníci. Tam se krade ve velkém všude. Neofic.odůvodnění fakt je, že je kde brát. Jak tu kdosi psal, lidi se mají docela dobře, slušný příjmy a neřeší pokuty. Navíc je tam dost tranzitu, který lze obrat. Háček je, že zmrd starosta dělá všelijaké mediální píčoviny, co mu většina těch vocasů žere, protože od obce nic nechtějí a tedy neví, co se tam vlastně reálně děje. A těch pár, co to zjistí, jim sice na jméno přijít nemohou, ale to nestačí na změnu u voleb. Říčansko je jedna velká mafie, i okolní obce-všechno propojený samosprávy a zmrdi.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Více měření => vyšší životní úroveň
« Odpověď #17 kdy: 17 Srpna 2019, 23:15:07 »

Znám velmi dlouho a celkem dobře jednoho ze strůjců “říčanského zázraku”, Ing. Polanského. O jeho intelektu mám sice krajně nevalné mínění, ale jeho jednání bylo vždy až enormně slušné. Opakovaně jsem se utkal s JUDr. Čechrákovou, vedoucí odboru dopravy, a vše bylo naprosto korektní, dokonce došlo i k zastavení řízení na úrovni SO1, což je velmi neobvyklé. Soudě dle Vašeho komentáře jste se nikdy nedostal do interakce se skutečnými zmrdy např. na jižní Moravě - Brno, Rosice, Židlochovice, Pohořelice, Hustopeče, Šlapanice, Hodonín etc. Říčany jsou vedle těchto úřadů učiněná selanka.

IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Více měření => vyšší životní úroveň
« Odpověď #18 kdy: 18 Srpna 2019, 08:16:52 »

Máte pravdu, s Moravou nemám a doufám, že nadále nebudu nic mít společného. U jménovaných předpokládám, že jde o dopravní problematiku, což já měl tu čest v jiných oblastech. Mně stačila jména jako (SZ) a další. Máte-li čas, klidně si čtěte zápisy z jednání. K tomu jsem měl tu čest s představiteli některých okolních samospráv. K tomu jsem samozřejmě potkal řadu jejich odpůrců. Ne nadarmo se před každými volbami objevují antikampaně, kde jsou některé kauzy popsány. Bohužel i zde většina volí z neznalosti (to jsou pomluvy, to nemůže být pravda), z ignorace (mně se to netýká), závisti (já to nemám, tak ať s nimi zatočí nebo je alespoň oškubou) atd. Jako náhled si zkuste najít v archivu pár let starý díl Očima Klímy a téma, kterak uhlobaron Koláček v Říčanech oplotil neoplotitelné. Tak trochu privatizace státní správy pod taktovkou samosprávy...
« Poslední změna: 18 Srpna 2019, 08:35:42 od lc81 »
IP zaznamenána