30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] přestupek zdokumentovaný aktivním civilistou  (Přečteno 8150 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:přestupek zdokumentovaný aktivním civilistou
« Odpověď #15 kdy: 04 Října 2019, 10:23:03 »

Přišel příkaz na 1500,-
Ve lhůtě podán odpor úmyslně nepodepsaný.
Přišla žádost o doplnění podání
Odeslán podepsaný odpor.
CH...t zřejmě posílá nějaký další blábol, asi zahajuje řízení nebo nařizuje ústní jednání a nebo bůhvíco jiného. Je to zatím ve hvězdách, protože pošťačka odmítla zásilku předat, neboť se ji nepodařilo správně ověřit totožnost  adresáta.  ;D Jedná se o modrou obálku do záhrobí a adresátovi uvedeném na obálce by právě bylo 220 let. Já ji vždycky řikal, že už je stará rašple, teď to má i posvěceno úřadem. :D
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:přestupek zdokumentovaný aktivním civilistou
« Odpověď #16 kdy: 11 Října 2019, 09:45:08 »

Podle mne zbytečně složité.
Provozovatel - řidička - zastavení vozidla, hotovo. Nenapráskání není problém, ale provozovatel bude muset vyvinout činnost.
Druhá větev s napadením je něco jiného.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:přestupek zdokumentovaný aktivním civilistou
« Odpověď #17 kdy: 11 Října 2019, 15:55:48 »

Na tom není nic zbytečně složitého. To je jen holý průběh událostí. Stejně to skončí trapně na zastavení vozidla. Jediné, co mě na tom sralo bylo nahlížení do spisu, ale chtěl jsem znát jen, kdo byl ten aktivista a hodlám mu dát za vyučenou, protože lhát a práskat se nemá.  Provozovateli vozidla je to celkem fuk. Zatím po něm nikdo totožnost řidičky znát nechtěl a není ani důvod, protože ji znají. Fízlům i úředníkovi se k špatnému parkování pouze nepřiznala a to je celé. No trochu jsme si oťukli úředníka tím nepodepsaným odporem a vyšlo najevo, že vrták zůstane vrtákem, protože zvrtal rok narození na obálce a díky svědomité pošťačce si akorát přidělal práci, nás pobavil a daňové poplatníky připravil o další prachy za poštovné.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:přestupek zdokumentovaný aktivním civilistou
« Odpověď #18 kdy: 23 Prosince 2020, 00:26:46 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána