30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fizl na cervenou pres koleje  (Přečteno 2914 krát)

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Fizl na cervenou pres koleje
« kdy: 23 Července 2019, 10:07:19 »

Tak to jsem zvedav jakeho trestu se mu dostane, pokud tedy to nezametou pod koberecek. Mimochodem ta uroven Primy je katastrofalni.

https://www.novinky.cz/krimi/511186-policista-na-motorce-projel-prejezd-na-cervenou-mladik-ho-natocil.html
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #1 kdy: 23 Července 2019, 10:32:30 »

Tak policistovi prý hrozí výrazný kázeňský postih odpovídající závažnosti dopravního přestupku.
Takže když to vezmem podle pravidel pro plebs, to bychom měli mít 7 bodíků, symbolická pokutička a zákaz činnosti na 1 - 6 měsíců.

Když budu orgán sedět na prdeli v kanclu, bude škodit o něco méně.
Co to melu, nic z toho nebude, maximálně se náčelník na něj zamračí a tím to hasne  :)
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #2 kdy: 23 Července 2019, 18:06:59 »

Pro nej bude trestem už to, že se to vůbec řeší. To jej dostatečně bude motivovat k tomu, aby další perasárny již nedělal.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #3 kdy: 23 Července 2019, 18:14:05 »

Pro nej bude trestem už to, že se to vůbec řeší. To jej dostatečně bude motivovat k tomu, aby další perasárny již nedělal.
Az vas zastavi tenhle fizl protoze ste projel za kamionem cervenou nekde na stavenisti tak mu to zkuste navrhnout jako reseni a ze neni treba nic vypisovat protoze se citite potrestanej.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #4 kdy: 23 Července 2019, 22:02:01 »

On to nemyslel vážně;) To jenom poukazuje na jiné "tresty", co fízlové dostali.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #5 kdy: 23 Července 2019, 22:23:30 »

Pujde se nejak dopatrat jakeho trestu se mu dostalo?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #6 kdy: 23 Července 2019, 22:28:21 »

On to nemyslel vážně;) To jenom poukazuje na jiné "tresty", co fízlové dostali.
Ajo, sorry, neumim cist a nejak mi to nedoslo.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #7 kdy: 23 Července 2019, 23:54:01 »

Pujde se nejak dopatrat jakeho trestu se mu dostalo?
Pokud to nevyčmuchají novináři, tak obtížně. Přestupkové řízení je neveřejné a obdobně to platí o kázeňském řízení, kterým je u policajtů nahrazeno. Lze se dotazovat podle InfZ, ale dají se předpokládat ofuky nejspíš s odkazem na ochranu soukromí (ve finále by sice měl převážit veřejný zájem na informování o tom, kdo a jak hlídá hlídače, ale než o tom soudy rozhodnou, tak pomalu dotyčný bude ve výslužbě). Asi nejjistější způsob, jak se k informaci oficiálně dopátrat, je šikovně formulovaným InfZ dotazem nebo sérií dotazů, ze kterých nebude na první pohled zřejmé, že z odpovědí lze informaci o výsledku konkrétního řízení zrekonstruovat - např. požadovat tabulku všech kázeňských řízení a jejich výsledku vedených kvůli dopravním přestupkům policistů v nějakém období a vhodně dalšími kritérii omezenou tak, aby tam ten hledaný šel poznat. Úplně nejednodušší způsob je pak nechat to zjistit nějakého insidera, PČR je v tomto ohledu děravá jak řešeto.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #8 kdy: 24 Července 2019, 08:25:58 »

Ale to je ten bordel. Proč by kázeňské řízení ÚŘEDNÍCH OSOB mělo být neveřejné? Policie potřebuje veřejnou kontrolu jak pes plný blech drbání.
Tady je třeba změna ministra , který si prostě postaví pol. prezidenta do latě. Když mi vedoucí MO PČR odmítne jako osobě zúčastněné a poškozené nahlédnutí do spisu, já mám nahrávku hovoru jak to odmítá, tak mi to kontrolní odmítne, že to prý není pravda, stížnost na kraj, že to prý dení pravda a ten zmrd Lerch mi klidně ještě napíše, že proti tomu není odvolání.
Podám tr. oznámení na GIBS a oni pouze napíšou, že kvalifikovaným posouzením nedošlo k trestnému činu. Jak k tomu kvalifikovanému posouzení došli nenapíšou. Takže opět stížnost pro porušení zákona, nepřezkoumatelné rozhodnutí.
Teď to zkoumá st. zastupitelství.
Moc možností mi už nezbývá. Předseda vlády kam spadá GIBS nebo zkusit branně - bezpečnostní výbor sněmovny, jestli se tam nenajde někdo rozumný....

Pak už jedině vyhodit celou PČR do povětří, ale to už je zase nelegální. Tak jak z toho ven? Vždyť už snad kromě lidojedů někde v Amazonii není na zemi místo kde by nebyl takový bordel.

P.S. pro orgány činné v trestním řízení: nechystám se k žádnému násilnému nebo nezákonnému činu, jsem pouze těžce frustrovavý a v afektu bych nějakému policajtovi pár facek dát mohl....
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #9 kdy: 24 Července 2019, 12:49:12 »

https://www.novinky.cz/krimi/511333-soud-uznal-vinnym-policistu-ktery-na-tramvajovem-pasu-srazil-zenu-trest-mu-nedal.html

Tak to tu máme znova, srazil holčinu na zastávce, ale soud od potrestání upustil. Ještě že tu máme tu nezávislou justici. Každý jiný by dostal flastr.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Fizl na cervenou pres koleje
« Odpověď #10 kdy: 24 Července 2019, 22:45:03 »

Ano...naše justice je opravdu velice nezávislá......ovšem bohužel často nezávislá i na zákonech.....
IP zaznamenána