30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Soused mi otravuje život  (Přečteno 6121 krát)

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Soused mi otravuje život
« Odpověď #30 kdy: 09 Prosince 2020, 07:10:35 »

Tak snad ne do baráku kde se můžou pohybovat nebo spát děti. Jak se povedlo znefunkčnit zámek? Lepidlo nebo kus drátu?
Párátko nebo zápalka namočená do vteřinového lepidla.
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Soused mi otravuje život
« Odpověď #31 kdy: 09 Prosince 2020, 20:39:55 »


Tak snad ne do baráku kde se můžou pohybovat nebo spát děti. Jak se povedlo znefunkčnit zámek? Lepidlo nebo kus drátu?
[/quote]

Je to starý dědek, který se udržuje v kondici. Lepidlo. Některé kauzy netýkající se mě dohnal k NSS . Psychopat, který nikdy nic neřekne do očí, ale jen se mstí. Většina nájemníků se ho bojí, protože jsou stejné generace. Umí krásně psát třeba na obvodní oddělení nebo na státní zastupitelství. Kvůli němu nám vyslýchala policie s ospodem děti. V ulici mého advokáta a přilehlém okolí třeba do schránek nacpal dopis pomlouvající toho advokáta. Nebo třeba protože někdo otvíral v mezi patře okna což mu zřejmě vadilo tak ručky potřel nějakýma hovnama :D Sousedce která odjela na delší dovolenou tak vypl jistič v patře takže jí vytekla lednička a po pár dnech v létě....
Prostě celkem kreativní věci, já se nikdy s policajtama a správním orgánem nesetkával tak často :D Ale už jsme sehraní, většinou do spadne do správního a ten to shodí ze stolu , odvolání a krajský ho podrží anebo pokud je to někdo nezkušený a nadělal tam chyby mu to hodí zpátky.

Ale na začátku než jsem se vycvičil a zocelil(i díky tomuhle fóru) jsem měl na krku ve zrychleném řízení podmínku , kvůli napadení a vstupu do bytu (nic z toho se nestalo), u soudu se to samozřejmě nepotvrdilo a čin se nestal. Takže asi takový kousek člověk bývá od podmínky.
IP zaznamenána