30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [GIVEN UP] 188km/h na 130km/h  (Přečteno 5204 krát)

RealPirat

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #15 kdy: 08 Srpna 2019, 17:04:04 »

Nemuže z toho pak vzinkout větši pokuta a větší problém?..
IP zaznamenána
RealPirat1017

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #16 kdy: 08 Srpna 2019, 17:19:04 »

Jenom 1tis navíc za správní řízení. Horší to nebude.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #17 kdy: 08 Srpna 2019, 19:45:28 »

Nemuže z toho pak vzinkout větši pokuta a větší problém?..

Trest se navýšit nemůže, ale přidá se 1000 na náklady řízení.. ale proti tomu trestu asi vsadit si litr není problém.

Pak tam ještě je načasování zákazu řízení.. zákaz řízení začne po nabytí právní moci rozhodnutí.. když nepodáte odpor tak to bude hned (po uplynutí lhůty na odpor) a když podáte odpor a prohrajete tak k tomu dojde někdy později.

Teoreticky asi nepodání odporu může být lepší jestli budete v zimě nutně potřebovat mít řidičák a teď ho moc nepotřebujete.
Naopak jestli řidičák potřebujete teď a později to můžete nějak udělat tak odpor určitě podejte.
IP zaznamenána

RealPirat

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #18 kdy: 08 Srpna 2019, 21:01:08 »

Tu je problém ten že mám hodně skupin.. A zrovna jsem měl začít jezdit kamionem... je to celé takový dojeb popravdě.. ale asi udělám to co bych měl odpykam to a budu potom davat většiho bacha.
IP zaznamenána
RealPirat1017

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #19 kdy: 08 Srpna 2019, 22:28:44 »

no jestli vám nevadí, že už to napořád budete mít v kartě řidiče, tak šupky dupky
zaplatit....
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #20 kdy: 09 Srpna 2019, 04:33:35 »

ale asi udělám to co bych měl odpykam to a budu potom davat většiho bacha.

To bude (ve Vašem případě) zjevně nejlepší, pokud už jste vyčerpal Vámi avisovanou co největší snahu o vyřešení problému tím, že jste nakopíroval příkaz na internet. Mohu tedy vlákno zamknout a přesunout jako LOST do ukončených případů?
IP zaznamenána

RealPirat

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #21 kdy: 09 Srpna 2019, 09:08:23 »

Buď to něják uplně smažte, a nebo přesunte do LOST... Když to dám komukoliv ať to řeší za mě je stále šance že to nevyjde a celé se to akorát pozdrží a já dostanu zakaz řizení později... nevím popravdě jak dál. Nemám žádné zkušenosti, a at jsem si zde přečetl co jsem přečetl vůbec z toho nejsem moudrý.
IP zaznamenána
RealPirat1017

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #22 kdy: 09 Srpna 2019, 09:38:17 »

Když to dám komukoliv ať to řeší za mě je stále šance že to nevyjde a celé se to akorát pozdrží a já dostanu zakaz řizení později...

Když děláte cokoliv tak je riziko že to nevyjde..

asi hlavní je jaká je šance na úspěch.. to bez spisu nikdo říct neumí, ale jestli to bylo jak píšete tak tam šance je.. zejména jestli auto policajtům ujelo a našli ho až tak že jeli na bydliště provozovatele a tam ho našli..

..ale jestli zákaz řízení později je pro vás větší problém než zákaz řízení hned tak to je argument na misku vah.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #23 kdy: 09 Srpna 2019, 11:31:36 »

Realita je taková, že více než 90 % případů se dá vyhrát. I podíváte-li se do ukončených případů, zjistíte, že WIN značně převažuje nad LOST. Přestupek řidiče má navíc (alespoň u mne) ještě významně lepší statistiku než přestupky provozovatele.

Házet pušku do obilí po příkazu je nesmysl, a to zejména u měření, které bylo podle obsahu příkazu provedeno zařízením RAMER. Zvažte, jakou cenu pro Vás má ztráta ŘO na 3 měsíce (po půlce trestu Vám je nepochybně vrátí) a zkuste poptat např. nezaplatim.cz, kolik by stálo Vás z toho vysekat. Toto fórum je Vám k ničemu, protože předpokládá mnohem vyšší aktivitu uživatelů, než jakou jste schopen/ochoten vyvinout Vy (nic ve zlém).
IP zaznamenána

RealPirat

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:188km/h na 130km/h
« Odpověď #24 kdy: 15 Prosince 2019, 09:46:25 »

Prosim uzamknout a smazat. Děkuji
IP zaznamenána
RealPirat1017