30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h  (Přečteno 6753 krát)

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
[LOST] R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« kdy: 29 Června 2019, 23:33:51 »

Dobrý večer všem,

tak jsme se dostal pozdrav z magistrátu. Kopii příkazu přikládám. Odpor jsem již podal a spis jsem vyzvedl, přidám jej později. Prosím o rady.

Děkuji

P.S. Další postup prosím neveřejně.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #1 kdy: 30 Června 2019, 09:07:54 »

Nevidím spis, ale z fotek si spočítejte úhel měření. Postup tu někde je. Pokud je špatný tak neveřejné řešení fakt nepotřebujete :-)
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #2 kdy: 02 Července 2019, 20:48:49 »

Doplňuji spis, listy 9 až 15 obsahují pouze fotgrafie z místa zastavení a ofocené doklady, proto jsem je neskenoval. Pokoušel jsem se počítat ten úhel a vyšel mi cca 9° což je tedy hodně málo, ještě to překotroluji.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #3 kdy: 02 Července 2019, 21:24:11 »

Hustej urednik :-) skoro bych rekl az grafoman,
1) jak uvedl opas - zmerte si uhel mereni
2) ve spise je uvedeno v kolik Vas zmerili ale nenasel jsem tam v kolik Vas zastavili.
3) meli Vas celou dobu (od zmereni az po zastaveni) na ocich?
4) jak daleko je od mista mereni ke kvetinarstvi U Marusky?
5) byl jste v aute sam nebo jste mel spolujezdce? Ve spise, ani v oznameni os PCR jsem to nenasel.

body 2) az 5) maji navodit otazku, zda neni mozne, ze jste se za volantem mezi mistem mereni a zastaveni s blize neurcenou osobou (ktera by mohla byt osobou Vam blizkou) vyztridal. Tato osoba mohla byt s Vami ve vozidle pri zastaveni PCR, ale take mohla klidne nekde mezi mistem mereni a mistem zastaveni vystoupit.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #4 kdy: 02 Července 2019, 22:13:58 »

Ad.1) úhel změřím,
Ad.2) projdu to ještě jednou a kouknu, díky za postřeh,
Ad.3) nejdříve jeli za mnou za nejblížším sjezdem mě předjeli a na blikačky mě táhli až ke květinářství,
Ad.4) cca 5,4 km.
Ad.5) Bylo nás v autě 5 (z toho 2 nezletilý), ale nevím jestli by bylo za jízdy možné se vystřídat :-).

Jo vystoupení za jízdy to je zajímavý nápad :-).
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #5 kdy: 03 Července 2019, 08:52:59 »

v bodech 2) - 5) jsem spis operoval s moznosti, ze se jednalo o rezim merici stredisko + inkasni stredisko. Nikoli o rezim mereni + stihani. V tomto pripade jde hlavne o to, zda Vas meli celou dobu na ocich.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #6 kdy: 03 Července 2019, 13:36:21 »

Nejprve na mne najížděli ze zadu a když viděli, že nemám kam odbočit tak mne předjeli a  zapli modré blikače s nápisem následujte mě. Po chvíli se ještě mezi ně a mně vklínilo další vozidlo, ale záznam z kamery nemám.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #7 kdy: 03 Července 2019, 20:55:02 »

Dnes jsem si vyzvedl další obsílku s termínem ústního jednání ve které se tvrdí, že při tomto jednání bude probíhat i výslech svědků (policistů). Nějaké nápady? Mě napadlo jestli bych neměl navrhnou předvolání svých svědků, kteří ve vozidle jeli a ve spisu o nich není ani zmínka.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #8 kdy: 04 Července 2019, 11:16:58 »

Stahnout navod k radaru, prostudovat zejmena casti popisujici spravne ustaveni radaru na mericim stanovisti a u UJ se ptat obou fizlu (jednotlive - kazdeho zvlast, tak aby svou vypoved nemohli 'optimalizovat') kdo z nich a jak konkretne provadel jednotlive kroky nastavovani radaru na miste mereni atd.

Nekde jsem tu kdysi cetl od nekoho konkretni fromulace dotazu na fizla-svedka, ale ted to nejak nemohu najit.

A asi by nebylo od veci, jeste pred UJ nahlednout do spisu (a zkopirovat si ho), pokud to nemate daleko, popripade spis zajistit jinym zpusobem (sit nahlizecu, zadost o koipii spisu, ...)

Je zde i moznost 'aktivniho pristupu k vyuziti spravnich lhut' (zdrzovaci taktika), tedy se z jednani v danem terminu z nejakeho duvodu omluvit. Pokud by vsak organ z nejakeho duvodu usoudil ze Vas k jednani nepotrebuje (nevim jestli muze v rizeni, kde jiz bylo narizeno UJ, pokracovat bez UJ?), nebylo by to asi pro Vas optimalni, nebot vyslech fizlu skyta dobrou prilezitost k nabyti munice do pripadneho odvolani. Navic to rizeni bezi docela rychle, takze urad ma hromadu casu.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #9 kdy: 04 Července 2019, 13:51:59 »

Radar byl ale přiděllan v autě tak to asi po každé znovu nenastavuji, když měří za jízdy nebo se pletu? Návod k radaru jsem obdržel se spisem je na přiloženém CD.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #10 kdy: 04 Července 2019, 14:01:28 »

ověřte si že měřili na rovném úseku, v zatáčce to není povoleno.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #11 kdy: 04 Července 2019, 14:07:11 »

Radar byl ale přiděllan v autě tak to asi po každé znovu nenastavuji, když měří za jízdy nebo se pletu? Návod k radaru jsem obdržel se spisem je na přiloženém CD.
Ja jsem z toho pochopil, ze merili ze stojiciho auta. Pokud ano, meli by pokazde po prijezdu na stanoviste nastavit polohu radarove hlavy - je to popsano v navodu.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #12 kdy: 04 Července 2019, 14:54:49 »

Ve snímku je uvedena pod naměřenou vlastní rychlost 104 km/h.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #13 kdy: 07 Července 2019, 21:35:33 »

Pro úpnost přidávám předvolání k ústnímu jednání.
IP zaznamenána

Drakonek

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:R35 zastaven a ztotožněn 121 km/h na 110Km/h
« Odpověď #14 kdy: 23 Července 2019, 06:47:19 »

Zdravím ve spolek a postuji zde zápis z ústního jednání.
IP zaznamenána