30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ty ku*ndo, ty pí*o, kup si zrcátka. A vohol si ji! Vysokou političku Pirátů....  (Přečteno 2431 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Paní zřejmě nejela příliš ohleduplně k okolí a někomu ujely nervy. Ale pokud má potřebu jako argument uvádět politickou funkci a ještě chodit s tímhle na fízlárnu... tak měl asi motorkář s odhadem pravdu.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil

Tohle mě osobně neskutečným způsobem nasírá "Přitom jsem mu řekla, že jsem zastupitelka"... Koho to zajímá??!! On jí nadává, protože se motá jak blitky v kýblu, ne z titulu politika. Pokud zastřelím politika když mi bude š..at ženu tak je to "útok na veřejného činitele"..? Už jen za vyslovení té věty "Jsem ... zastupitel, politik, ..." by měli preventivně dostávat po tlamě...
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Blbá jak daleko vidí a doma brečela....

Co na to říct, co by se mohlo vysílat před 22 hodinou -NIC....

Má štěští, že nepotkala mne, to by si to asi hodila na kandelábru.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil

jen jsme se nedověděli, co si má oholit?? Asi ofinu, protože přes ni zajisté toho motorkáře neviděla...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Z profilu blbky: "Při poslední návštěvě svatého otce Dalajlamy, jsem byla dobrovolník na jeho setkání a setkala jsem se s ním i osobně. A také věřím, věřím, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí."

"Bože môj", spínal ruce Terazky. A takých parazitov máme, súdruhovia, vela."
« Poslední změna: 14 Června 2019, 17:30:42 od Otto »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Teď to zazní blbě, ale tohle je snad horší, než parazit. Tohle je prazitka.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

No na ten její profil na Pirátech jsem taky zavítal. Asi ji taky půjdu nabonzovat na policajty, že z toho obsahu mám psychické problémy a posttraumatický šok, protože tohle se fakt jen tak nevidí.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 906
    • Zobrazit profil

a prima je i ten diář :-) Neznalý by si řekl, že si plánuje i intimní chvilky :-)



A to ještě že není v Brně , to by si tam psala Rozkoš bez rizika Vlhká 10  ( tady opravdu sídlí)
IP zaznamenána