30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru  (Přečteno 21442 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru
« Odpověď #15 kdy: 01 Června 2019, 23:58:53 »

Z vaší repliky si nejsem jistý, zda si uvědomujete, že na místě mohou "využívat" a "hledat" ledacos a když se rozhodnete jim peníze prostě nedat, tak svoje "využití" nebo "nálezy" musí obhájit ve správním řízení. 2500,- není málo a myslím že dokázat, že náklad nebyl zabezpečen by jim dalo velikou práci.

Jiný kolega dostal flastr za sjeté pneu na dodávce i přesto, že sjeté nebyly, značky na nich byly netknuté.
No pokud zaplatil na místě, tak ať si nestěžuje.

Jezdí u nás cca 20 různých vozidel, takže o zábavu je postaráno. Snažím se o osvětu, ale je to marný, je to marný .. . .  . ..
Využijte školení řidičů a tam je informujte o jejich právech a nezlobte se na mně, ale zaplatit pokutu na místě za nesjeté pneu může opravdu pouze duše velmi prostá.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru
« Odpověď #16 kdy: 02 Června 2019, 13:10:20 »

Tak tak. Já jsem teď řešil že jsem neměl zelenou kartu, protože ji žena zapomněla v jejím autě vyměnit.
Policajtům jsem to postavil tak, že kartu mám a při kontrole ji předložím, jen budou muset počkat až mi ji žena doveze.
A nebo nad tím mávnou rukou a zastaví dalšího. Vzdali to.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru
« Odpověď #17 kdy: 02 Června 2019, 17:11:32 »

Z vaší repliky si nejsem jistý, zda si uvědomujete, že na místě mohou "využívat" a "hledat" ledacos a když se rozhodnete jim peníze prostě nedat, tak svoje "využití" nebo "nálezy" musí obhájit ve správním řízení. 2500,- není málo a myslím že dokázat, že náklad nebyl zabezpečen by jim dalo velikou práci.

Jiný kolega dostal flastr za sjeté pneu na dodávce i přesto, že sjeté nebyly, značky na nich byly netknuté.
No pokud zaplatil na místě, tak ať si nestěžuje.

Jezdí u nás cca 20 různých vozidel, takže o zábavu je postaráno. Snažím se o osvětu, ale je to marný, je to marný .. . .  . ..
Využijte školení řidičů a tam je informujte o jejich právech a nezlobte se na mně, ale zaplatit pokutu na místě za nesjeté pneu může opravdu pouze duše velmi prostá.
Můj problém to není, že se nechají. Já jsem se kolegy ptal čím ten vzorek změřili a prý neví, nevšiml si :D  Lidí, kteří radši zaplatí než aby se hádali, je prostě většina.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru
« Odpověď #18 kdy: 03 Června 2019, 09:07:46 »

Já bych vám tu blbost, s vaším laskavým dovolením, jen trošku poupravil - nedostali pokutu za nesjeté gumy nebo podobně absurdní věci. Dostali pokutu za to, že si ji nechali dát :-)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
Re:Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru
« Odpověď #19 kdy: 03 Června 2019, 19:42:59 »

Ano, jak píše pan kolega Šmarjá Josef, jakákoliv osvěta je marná a marná a vždy tam je ještě nějaké ALE. Ti ocasové se prostě  před fízlem vždycky po..... a ke všemu se přiznají a pomalu daj fílovi pusu, že jim to dal lacino a bez bodu. Když náhodou se najde nějaký šofér, co se nechce dát ostříhat a chce správko, tak to pak po..... tím, že promeškají lhůtu, nepřinesou mi dopis, neudělají přesně, co jim řeknu, neřeknou mi celou pravdu, nenahrávájí atp. Pak jsou opravdu všechny rady marný a člověk je akorát a pitomce. Už jsem vyléčen.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Co se smí a co nesmí vozit v kontejneru
« Odpověď #20 kdy: 05 Června 2019, 00:29:15 »

Pokud si to zaplati sami, je to jejich vec...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin