30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem  (Přečteno 11725 krát)

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #30 kdy: 20 Prosince 2019, 00:17:54 »

natočil to člověk, kterej prej spamuje policajty v tomhle městě hromadou videí, ten člověk je vysazenej na lidi s kroskama, který jezděj po lese (já mam starou jawu se kterou se moc krosit nedá, ale cestu do města si zkrátim kudy to jde...) v tejhle vesnici je jeden člověk, co jezdí s kroskou a má na helmě GoPro a na X videích ho má natočenýho jak je schovanej za stromem s kamerou a číhá až někdo pojede, prostě blázen... Jenže tenhle týpek s kroskou nemá SPZku, já jo...
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #31 kdy: 20 Prosince 2019, 08:58:15 »

Ani Vy nemáte SPZ. Tu má motorka.
A pokud se nebavíme o jednání, které má znaky přestupku, na který lze uplatnit odpovědnost provozovatele, pak se z SPZ bez přiznání nedá zjistit kdo řídil.
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #32 kdy: 22 Prosince 2019, 16:03:07 »

tak tohle, je hrozně hustý ten člověk je tak vlezlej, že to snad ani neni pravda
https://ctrlv.cz/q2Kr
on mi osobně doručil do schránky vánoční dopis, je to napsaný na reklamnim papírku firmy somaro, která vyrábí dopravní značení, píše tam, ať se mu ozvu na jeho telefonní číslo, táta mu moje číslo nedal, tak to zkouší ještě takhle, sem zvědavej co zkusí příště, jestli nám vypálí svoje jméno na trávník nebo já nevim... ještě štěstí, že se na tejhle adrese vyskytuju tak jednou za tři měsíce
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #33 kdy: 22 Prosince 2019, 16:31:26 »

Zvažte, zda není na čase mu dát ochutnat jeho vlastní medicínu. Pokud se cítíte být pronásledován a máte (zcela subjektivně) strach o zdraví či život, podejte trestní oznámení na TČ podle § 354 TZ.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #34 kdy: 22 Prosince 2019, 23:39:50 »

on mi osobně doručil do schránky vánoční dopis, je to napsaný na reklamnim papírku firmy somaro, která vyrábí dopravní značení, píše tam, ať se mu ozvu na jeho telefonní číslo

Je na tom uvedený adresát??
Jestli to není jako Černý Petr.. někomu ten papír dáte a pak musí volat on  :) :)
A třebas tu najdete někoho kdo si s nimi i rád popovídá  :) :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #35 kdy: 23 Prosince 2019, 09:54:35 »

Možná by bylo dobré přesunout to do neveřejné části. Přesunuto --HH
« Poslední změna: 23 Prosince 2019, 09:55:25 od hh »
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #36 kdy: 23 Prosince 2019, 13:50:05 »

je tam uvedený moje jméno
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #37 kdy: 21 Ledna 2021, 23:59:58 »

ahoj, můžete to klidně hodit do ukončených případů, prekluze proběhla někdy před 4-mi měsíci, děkuji moc za podporu, sice mi hrozilo asi jen 1500,- max. pokuta, ale za naprostou kravinu navíc jen díky tomu, že si to ňákej pepík natočil na kameru, zkusil sem tudy jet znovu a při cestě zpět mě normálně nějakej člověk přepadl a nechtěl mě pustit a že si mě musí vyfotit (nebyl to ten samej, kterej si mě točil) ale povedlo se mi mu vysmeknout a pokračovat v jízdě na motorce po luční pěšině...
To je hrůza, člověk si ani nemůže udělat oddechovou rekreační projížďku po okolí, aby ho hned někdo nenatočil a neposlal na policajty nebo ho nepřepad... Abych to zhrnul:

1, výzva
2, ignor
3, opakovaná výzva
4, ignor
5, dopis policajtům, ať stanoví další termín
6, policajti zkoušej volat tátovi (jeho číslo je dohledatelný přes google mýho příjmení) - nespolupracoval
7, policajti zkoušej znova volat tátovi - nespolupracoval
8, policajti zkoušej volat mě (absolutně netušim kde vzali moje číslo) - ignor
9, někdo mi osobně doručil do schránky dopis od toho komisaře, co ten případ měl na starost - ignor
10, WIN
IP zaznamenána