30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Jízda pod vlivem omamných látek  (Přečteno 25093 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Jízda pod vlivem omamných látek
« Odpověď #15 kdy: 14 Června 2016, 13:12:29 »

Detekovatelné zejm. v moči (skrze metabolity) to lze opravdu dlouho, ale pro odpovědnost za přestupek je rozhodující překročení limitu dané návykové látky v krvi (tj. přímo té aktivní látky, ne nějakých metabolitů). Nemám osobní zkušenost, taky asi bude záviset na tom, jak kvalitní to byl matroš, ale co vím z doslechu, tak ty limity jsou nastaveny vcelku rozumně až mírně (např. v porovnání s chlastem zcela jednoznačně).
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Jízda pod vlivem omamných látek
« Odpověď #16 kdy: 14 Června 2016, 13:46:17 »

Ty jejich lízátka jsou pro smích. Na Cannafestu kamarád lízal ihned po vykouření jointa nic mu nenašli. Já jsem jednou měl pozitivní lízání na amfetamin, ale opicajti mi řekli, že když jim odpřísáhnu, že perník neberu, tak mě nechaj jet. Že jsem ten den už šestej... Že perník neberu snad nemusím vysvětlovat.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Jízda pod vlivem omamných látek
« Odpověď #17 kdy: 14 Června 2016, 15:28:51 »

Naprosto běžně se nalíže pozitivní amfetamin po leckterých energiťákách (kupříkladu Synephrin z Kamikaze je molekulárně trochu příbuzný amfetaminům..), celkově ty Drugwipe testy jsou úlet :/
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Jízda pod vlivem omamných látek
« Odpověď #18 kdy: 15 Června 2016, 17:40:29 »

Ještě doplním ty limity, podle
http://www.epravo.cz/top/clanky/prestupek-nebo-trestny-cin-limitni-hodnota-thc-vylucujici-schopnost-ridit-motorove-vozidlo-100685.html

je limit pro přestupek obsah THC od 2 ng/ml v krvi, trestný čin od 10 ng/ml. Kolik jsem THC po 14h mohl mít v krvi netuším, ale žádné příznaky už jsem nepociťoval.
« Poslední změna: 15 Června 2016, 22:32:37 od am6 »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána