30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Notář x DS  (Přečteno 10241 krát)

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Notář x DS
« Odpověď #15 kdy: 02 Června 2019, 22:04:41 »

Mily pane slusne jsem se zeptal zda ma notar jako soudni komisar povinnost dorucovat do DS a za odpoved jsem podekoval,  okolnosti proc se ptam jsou zcela irelevantni presto jsem dodal ze nikomu nechci nic davat sezrat a ze je to o slozitych rodinnych vztazich... kdyz jste tehdy neporadil tak si ted prosim nechte sve chlupate deky od cesty...
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 644
    • Zobrazit profil
Re:Notář x DS
« Odpověď #16 kdy: 02 Června 2019, 22:41:22 »

Ja to přece neříkal ve zlým :-) Jen že je potřeba nastínit zámysly aby mohla odpověď být konkrétnější.
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Notář x DS
« Odpověď #17 kdy: 02 Června 2019, 23:34:38 »

No me to tak neprislo... pri vsi ucte to je prece nesmysl jak by mohly jakekoliv okolnosti mit vliv na konkretnost odpovedi ano x ne..? A aby bylo jasno tak jsem opravdu vdecny za tohle forum a za lidi co tu zadarmo a ve svem volnem case pomahaji... ale vas prispevek nota bene po mesici byl zcela zbytecny a nesmyslny a me se proste nelibil tak jsem reagoval... taky nic ve zlem...
Edit: misto 3 otazniku se zobrazil nejaky smajlik tak jsem 2 smazal...
« Poslední změna: 02 Června 2019, 23:37:42 od Re »
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 644
    • Zobrazit profil
Re:Notář x DS
« Odpověď #18 kdy: 02 Června 2019, 23:53:22 »

Já jsem vděčný taky, ale aspoň naznačit úmysl se hodí vždy, aby ti co o tom ví nejvíc mohli zvolit adekvátní odpověd.
Tím bych tuhle debatu uzavřel  :)
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Notář x DS
« Odpověď #19 kdy: 03 Června 2019, 06:02:18 »

A ja bych debatu uzavrel tim ze zadny umysl ani okolnosti nemaji a nemuzou mit zadny vliv na to zda ma ci nema notar jako soudni komisar pri projednavani dedictvi povinnost dorucovat do DS a na tom bych s dovolenim trval... takze Vase snaha vychovavat nebo moralizovat nebo byt zajimavy nebo cokoliv to melo byt byla zcela mimo... mohl bych Vam poskytnout nevyzadanou analyzu proc tak pravdepodobne cinite a ze koreny je treba patrne hledat v detstvi, ale byla by taky zbytecna a proto tak neucinim... a ted to muzeme ukoncit
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Notář x DS
« Odpověď #20 kdy: 03 Června 2019, 08:20:37 »

Otázka byla zodpovězena, téma vyčerpano. Vlákno zamykám.
IP zaznamenána