30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odvolání MU Kutna Hora  (Přečteno 6576 krát)

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Odvolání MU Kutna Hora
« Odpověď #15 kdy: 18 Května 2019, 08:28:56 »

Je to správně, ale asi to bude mít pramalý účinek. Naše snahy snad někdy pomůžou někomu jiném v budoucnu. Největší devizou může být, že pokud na Mullera bude chodit hodně stížností, tak ho pořádně usměrní nebo vyhodí, je starej, před důchodem, třeba to na něj zapůsobí.
Už jsem se  smířil s tím, že pokud nejsi mediální magnát a nedokážeš to pořádně medializovat, tak se nic nestane. Jediná možnost je aby se rozčilovali a byli vzteklí. pak budou dělat více chyb na kterých je můžeš dostat a hlavně by jim mohla prasknout v hlavě žilka, a bylo by o jednoho esenbáckého šmejda méně.
Já jsem mu třeba opakovaně při každém rozhodnutí o nařízení poskytnout info ze spisu napsal mail, že to musí být strašné ponížení, když to musí splnit, přestože po celou dobu předtím tvrdil, že nemám právo a že ho nebudu učit právo.....

Taky ho muselo pěkně naštvat, že jsem si "vydupal" ústní jednání a výslech opicajtů a pak jsem tam nepřišel, protože jsem důkazy získal mezi tím přes krajské ředitelství PČR. Asi půl hodiny po zahájení jednání jsem mu zavolal a zeptal se jak si pokecal expolicajt s policajtama.

Dokonce ani nepomůže mluvit se starostou, naposledy jsem s ním mluvil více než 5 minut, vyprávěl mu právní zvěrstva co tam Muller páchá, ale ten chlap vypadal úplně bezradný...., poslal jsem mu kopii odvolání na kraj, ať si nechá udělat nezávislý právní rozbor, ale asi se nic nestalo.

Škoda, že odvolačka bude na kraji trvat asi dlouho, protože tohle mu prostě shodí a musí mu to omlátit o hlavu. Pak bude čas do něj zase pořádně rýpnout a zatlouct mu pár pomyslných hřebíčků do rakve.....
IP zaznamenána