30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 0,27, 0,29, ŘP neodebrán  (Přečteno 24082 krát)

JanKou.

  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Re:0,27, 0,29, ŘP neodebrán
« Odpověď #15 kdy: 12 Června 2019, 23:39:46 »

Nečitelnost výtisků nemá cenu zkoušet, řeknou ti, že jejich nečitelnost je způsobená časem a že v předchozí době musely být čitelné , vzhledem k tomu, že z nich musel přece vycházet správní orgán aby došel k takovému závěru. A že jejich čitelnost se bude časem ještě více zhoršovat. Navíc mají kopie. ....To mluvím z vlastní zkušenosti a to jsem je měl nečitelné tak, že z nich nešlo vyčíst ani číslo měření, hodnoty, datum atd. a to ani z kopií, které byly pořízeny bezprostředně po zahájení řízení.
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:0,27, 0,29, ŘP neodebrán
« Odpověď #16 kdy: 03 Července 2019, 07:59:02 »

Takže jsem na Tajemníka zdejšího úřadu podal taktéž námitku podjatosti viz podání níže, následně mi bylo zasláno, že spis je postoupen odvolacímu správnímu orgánu.

Na svůj přestupek jsem zaslal návrh na doplnění dokazování o výslech svědků, ale neuvedl jsem kromě jmen žádné další údaje - SO mě vyzval k doplnění, nicméně bez poučení. Zároveň jsem dal návrh na doplnění dokazování znaleckým posudkem z oboru zdravotnictví, když mi byla určena lhůta 30 dní k předložení znaleckého posudku.

Někdo nějaký další nápad, jak pokračovat? Jak přimět SO, aby znalecký posudek nechal vyhotovit on sám například? Případně podat znovu námitku podjatosti, že o té první nebylo zákonně rozhodnuto, navíc osoba rozhodující o ní je taktéž podjatá a spis byl předán na odvolací SO, tudíž SO I. stupně nemá nic konat, tudíž ani zasílat výzvy apod? Navíc nerozumím tomu, když byl celý spisový materiál postoupen na odvolací správní orgán, jak je možné, že SO I. stupně něco píše (na základě čeho, když nemá spis?).

Díky za každou radu.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:0,27, 0,29, ŘP neodebrán
« Odpověď #17 kdy: 03 Července 2019, 09:58:20 »

Panejo, to doplnění podjatosti se mi SAKRA líbí!!! :-) Mohl bych v rámci vlákna poprosit o nějakou stručnou informaci k "omluvě z ústního jednání" - zahlédl jsem tady, že úředník napsal něco ve smyslu "bere se jen závažný důvod, dovolená a zájmy se neuznávají" - netuší někdo jak je to z hlediska legislativy..? Děkuji.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:0,27, 0,29, ŘP neodebrán
« Odpověď #18 kdy: 28 Dubna 2020, 16:58:36 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána