30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pravidelný výpis z registru obyvatel do DS  (Přečteno 2495 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Pravidelný výpis z registru obyvatel do DS
« kdy: 13 Června 2019, 00:19:48 »

Zdravím spolubojovníci. Mám relativně krátce DS a dnes mi zničeho nic přišel Výpis o využití údajů z ROB, přitom mi přišel normálně na začátku 2019. To je normální?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Pravidelný výpis z registru obyvatel do DS
« Odpověď #1 kdy: 13 Června 2019, 04:01:21 »

Mně za rok 2017 přišel v vloni až v listopadu, a letos za rok 2018 včera.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Pravidelný výpis z registru obyvatel do DS
« Odpověď #2 kdy: 13 Června 2019, 09:44:32 »

Zdravím spolubojovníci. Mám relativně krátce DS a dnes mi zničeho nic přišel Výpis o využití údajů z ROB, přitom mi přišel normálně na začátku 2019. To je normální?
Kromě logického prvního výpisu hned po založení to chodí prakticky náhodně. Podle mě to distribuuje nějaký generátor náhodných čísel. Nebo to pošlou, až je tam x záznamů nebo jeden záznam od nějakého důležitějšího orgánu, chuj knows
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Pravidelný výpis z registru obyvatel do DS
« Odpověď #3 kdy: 13 Června 2019, 09:58:05 »

Taky mi to dorazilo včera. Nějak bych to neřešil, jde o to požádat kdykoliv, psobně to dělám snad co měsíc, jenom tak ze zvyku, takže jestli to mělo přijít na začátku roku, nebo ne, je mi osobně jedno.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Pravidelný výpis z registru obyvatel do DS
« Odpověď #4 kdy: 14 Června 2019, 22:13:44 »

Zdravím spolubojovníci. Mám relativně krátce DS a dnes mi zničeho nic přišel Výpis o využití údajů z ROB, přitom mi přišel normálně na začátku 2019. To je normální?
Kromě logického prvního výpisu hned po založení to chodí prakticky náhodně. Podle mě to distribuuje nějaký generátor náhodných čísel. Nebo to pošlou, až je tam x záznamů nebo jeden záznam od nějakého důležitějšího orgánu, chuj knows
Jo tak já založil na konci roku, proto přišel hezky v lednu. Tak děkuji za uklidnění.
IP zaznamenána