30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování modré zony  (Přečteno 2006 krát)

Galbyn

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Parkování modré zony
« kdy: 06 Října 2020, 18:23:49 »

Chci se zeptat rok bydlím na Praze 4 parkuji na modré zoně trvalé bydliště mam ale na praze 8 a do ted mi neprisla zadna vyzva nebo pokuta za stani auta od eltoda zde projizdeji casto nevíte po jake dobe dorazi pokuty?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkování modré zony
« Odpověď #1 kdy: 06 Října 2020, 20:32:48 »

Za dlouho nebo vůbec. Pokud ano, doposud funguje prostá ignorace výzev. P4 je zatím ze všech ÚMČ ta nejméně agresivní, což je částečně způsobeno tím, že zapomněli opatření obecné povahy vyvěsit na úřední desce.
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Parkování modré zony
« Odpověď #2 kdy: 06 Října 2020, 20:41:06 »

3-9 měsíců, ale v P4 moc zkušeností nemám, jezdím P1, 2, 7. Na P2 mi teď chodí listopad/prosinec 2019, ale je to na přeskáčku, takže netuším jak dělají ta data, když přihde březen pak dlouho nic a najednou prosinec minulého roku... Všude ignorace a za poslední 2 roky pouze 1 příkaz z P1, podán odpor a hnije to tam.
IP zaznamenána

Sakhal

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Parkování modré zony
« Odpověď #3 kdy: 08 Února 2021, 20:13:57 »

Dobrý večer vespolek,

Zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenost s Prahou 5. Od letošního roku z určitých důvodů nemám možnost zakoupit si parkovací oprávnění a budu nucený stát "načerno".

Na fóru jsem našel postřehy z různých koutů Prahy, ale na P5 jsem pořádně nic nenašel.
Budu vděčný za každou informaci o tom jak to na pětce funguje. Díky všem. 8)
IP zaznamenána