30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?  (Přečteno 5861 krát)

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?
« Odpověď #15 kdy: 03 Dubna 2019, 10:21:57 »

Na odlehčení.
:x
To je policajtů, jak kdyby chytali sériového vraha. Škoda, jak psal y1, chtělo by to lepší počasí, aby se orgáni zocelili.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?
« Odpověď #16 kdy: 03 Dubna 2019, 10:27:04 »

Ono toho pak na mapě bylo ještě více, ale realita byla jiná. To je spíše ukázka toho, jak AI pomalu bude soudit občany, ale používat AI na hlášení ve waze ne a ne:)
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?
« Odpověď #17 kdy: 03 Dubna 2019, 10:27:46 »

Tak těch tam je jak much.Vzal bych policejní plácačku na muchy  a poplácal je jako muchy :-)
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

itmik

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?
« Odpověď #18 kdy: 03 Dubna 2019, 15:42:48 »

standardni odchytove stanoviste obeti co si nevsimaji okoli a nechaji se zmerit zabukarenou oktavkou ve stinu hned za zeleznicnim mostem, meri zezadu ty co prijedou ze spojovaci z kopce, da se tam jet svizne, prechody zadne, nehody podle jdvm skoro nic az nic, idealni misto pro speedmarathon :)
IP zaznamenána

CzechFreak

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?
« Odpověď #19 kdy: 04 Dubna 2019, 13:22:36 »

Policie při akci zkontrolovala 7 500 řidičů, každý třetí jel příliš rychle

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/speed-marathon-policie-cesko.A190404_115455_domaci_jumi
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Další ročník Speed marathonu: Kde vás mohou policisté nachytat?
« Odpověď #20 kdy: 05 Dubna 2019, 08:35:31 »

Začíná mi z toho být na blití. Jedna skupina lidí z jednoho státu buzeruje jinou skupinu lidí ze stejného státu. A přitom by měli být na jedné lodi.
Bohužel tahle situace v dohledném časovém horizontu nemá východisko. Ještě několik desítek let bude většina přesvědčena o tom, že to tak má bejt.

Stát jako firma, byrokracie placená z legálně ukradenejch peněz.

Já jsem včera , bohužel neuváženě nakouknul do diskuze pod návrhem ODS na 0,5 promile alkoholu. To bylo zase "v álejích nablito!" Neskutečné příspěvky a jen jediný , že je to dobře a úplně normální, pokud by jsme se aspoň v něčem přiblížili té Evropě západní.....
IP zaznamenána