30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Polský řidič nařkl policistu z opilosti. Za pomluvu ho soud vyhostil  (Přečteno 2010 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Polský řidič nařkl policistu z opilosti. Za pomluvu ho soud vyhostil
« Odpověď #1 kdy: 02 Dubna 2019, 13:54:05 »

Tohle je dobré:"Protože se nařčení strážce zákona ukázalo jako zcela nepravdivé, policisté pak se souhlasem státního zástupce turistu zadrželi kvůli podezření z pomluvy a umístili ho do cely."
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Polský řidič nařkl policistu z opilosti. Za pomluvu ho soud vyhostil
« Odpověď #2 kdy: 02 Dubna 2019, 14:24:48 »

Vážený soude. Dotyčný fízl na mě mluvil jako debil, choval se jako debil a vypadal jako debil. Domníval jsem se tedy, že je opilý. Nemohl jsem tušit, že je to opravdu debil.
IP zaznamenána

qqvvmm

  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
Re:Polský řidič nařkl policistu z opilosti. Za pomluvu ho soud vyhostil
« Odpověď #3 kdy: 03 Dubna 2019, 12:02:53 »

Takže si z toho mám vzít, že když mě zastaví, řeknou, že se jim zdám opilý, dají mi dýchnout a budu mít negativní výsledek, tak zavolám jeho nadřízeného, ten ho zatkne pro pomluvu a půjde do cely? Moment, obráceně to vlastně nefunguje. Klasika.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Polský řidič nařkl policistu z opilosti. Za pomluvu ho soud vyhostil
« Odpověď #4 kdy: 03 Dubna 2019, 13:13:44 »

Zdáte se jim, netvrdí, že jste;) Jinak je otázka, jak to je s jazykem, byl to polák, takže kde vzali jistotu, co říká, že je to opravňovalo ho ubytovat na stanici? A k čemu to jako mělo sloužit? Oni tam snad vedli proti němu nějaké řízení? Asi to byla spíše forma nátlaku, resp. ukázka, co můžou. Byl to vlastně zákonné?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Polský řidič nařkl policistu z opilosti. Za pomluvu ho soud vyhostil
« Odpověď #5 kdy: 03 Dubna 2019, 13:24:35 »

Byl to vlastně zákonné?
A proč by mělo? Jsou nad zákon i nad našinci, natož nad cizincem.
Kde není žalobce, není soudce. Pochybuju, že by to Pšonek řešil s českým advokátem a dal jim to sežrat.
IP zaznamenána