30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkovani  (Přečteno 2702 krát)

tom1009

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Parkovani
« kdy: 08 Února 2019, 20:56:14 »

Dobry den.Dostal jsem pozdrav od MP za sterac kvuli parkovani v ulici,kde bydlim.Ja tam pujdu,bavit se s nema nebudu,necham to dojit k reseni na magistrat,ale potrebuji nejake naboje.MP do nasi ulice jezdi porad,vzdy na anonymni udani jednoho,jedineho zmrda.Na sluzebne se vse vetsinou vyresi blokovou pokutou 50-100 kc/ja tam jeste nebyl,ale mnoho mych sousedu ano/.Nejde mi o ty penize,ale o to,ze jsem si temer jisty,ze neporusuji zadny zakon.Muzu zaplatit 200kc a mit klid,ale to nechci.Ve spravnim rizeni dostanu o hodne vice,ale chci se prat.Je zde nekdo znaly z Havirova a okoli?Radeji zaplatim znalci problematiky nasobne vice,nez mestu.Diky.Pokus to nepatri sem,tak se omlouvam.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkovani
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2019, 21:33:50 »

Pokud jste pevně rozhodnut řešit věc ve správním řízení, je návštěva MP zcela zbytečná. Prostě je ignorujte a počkejte, až se ozve magistrát. To, co dostanete, sem po anonymisaci nahrajte.
IP zaznamenána

tom1009

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Parkovani
« Odpověď #2 kdy: 08 Února 2019, 22:03:22 »

Urcite.Dekuji Vam za reakci.Mozna to bude draha lekce,ale jdu do toho.Na listku za steracem bylo napsano,ze se mam dostavit do 8 dnu,nebo jinak to pujde na magistrat.Takze na MP ani nepujdu a pockam si na vyzvu.A to bude uplne sranda,ptz jsem na nemocenske a jeste nekolik mesicu budu.Nemuzu si chodit po venku podavat vysvetleni v case,jak se jim to hodi.Uvidime.Budu informovat.
IP zaznamenána

tom1009

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Parkovani
« Odpověď #3 kdy: 18 Června 2019, 14:12:30 »

Zdravim zase po nejakem case.Prisel mi z magistratu pozdrav za 1500kc,nebo podat odpor.Ten jsem poslal(dekuji za navod jak ho napsat) a prosim o radu.Nejaky odkaz,kde najdu jakym zpusobem presne musi byt vyznacene cary na parkovani.Zajima me konkretne barva a tloustka cary.Jde o to,ze jsem zaparkoval vedle jinych aut u domu ale bylo tam asi 20cm snehu a zadne cary nebyly videt.Muzu s tim uspet?Ty cary nejdou videt ani bez snehu ptz je nikdo uz nepremalovaval asi tisic let.Dekuji za pripadnou reakci.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Parkovani
« Odpověď #4 kdy: 18 Června 2019, 14:25:35 »

Klídek... dokazuje SO1 a ten by nějaké fotky měl mít. Pak lze argumentovat že jste parkoval předchozí den a čáry žádné vidět nebyly protože sníh. A nejste místní tak vás ani nenapadlo zkoumat že by tam nějaké mohly být.
IP zaznamenána