30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Vysoke prekroceni rychlosti  (Přečteno 2012 krát)

sofer937

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
[?] Vysoke prekroceni rychlosti
« kdy: 28 Září 2019, 19:44:20 »

Dobry den,
obcan SR bez prechodneho pobytu v CR, vysoke prekroceni rychlosti, na miste ztotoznen, nic nepodepsano. Jaky bude pravdepodobny dalsi vyvoj? Je lepsi prevzit/neprevzit pisemnosti? Primarni problem je hrozici zakaz cinnosti.
Predem diky za reakce
« Poslední změna: 28 Září 2019, 19:46:09 od sofer937 »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Vysoke prekroceni rychlosti
« Odpověď #1 kdy: 28 Září 2019, 20:13:03 »

Další vývoj bude záviset na praxi konkrétního příslušného SO1, která se dramaticky liší jak v rychlosti, tak co do postupu, přičemž vliv může mít nejen příslušný úřad, ale i konkrétní oprávněná úřední osoba, její aktuální pracovní vytížení, příp. nechuť pracovat, příp. nechuť něco řešit s občanem jiné země atd. atd. A jelikož věšteckou kouli nevlastním, doporučuji vyčkat, až (a zda vůbec) se stane něco dalšího.

Písemnosti doručované doporučeně bych se snažil přebrat (poslední den lhůty) přinejmenším proto, abych předešel situaci, kdy mi bude odebráno řidičské oprávnění, a já se o tom nedozvím.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Vysoke prekroceni rychlosti
« Odpověď #2 kdy: 30 Září 2019, 14:51:20 »

Ja len dodam, ze mu podla mna nemozu vodicak odobrat, kedze je cudzinec. Mozu mu len vyslovit zakaz na uzemi CR. Priznam sa ale, ze netusim ako to funguje po uplynuti toho obdobia, ked obcan CR musi absolvovat povinne picoviny aby papiere ziskal s5.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj