30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie obmění většinu alkohol testerů.  (Přečteno 1806 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil
Re:Policie obmění většinu alkohol testerů.
« Odpověď #1 kdy: 09 Července 2019, 09:18:50 »

Chce se mi blejt z té mediální masáže "výsledky lze použít jako důkaz a není proto potřeba jet na krev"..... Ovečko drž hubu a plať...
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Policie obmění většinu alkohol testerů.
« Odpověď #2 kdy: 09 Července 2019, 09:43:18 »

To je fakt jedna perla za druhou:

Citace
Přístroje zároveň umožní pasivní odběr vzorku dechu. Jinak řečeno: bude možné jimi detekovat alkohol u nespolupracujících osob.
To jsem zvědav jak to bude vypadat v praxi - má někdo představu, jak to bude probíhat?

Citace
Policie o chybách (testeru Drugwipe) ví, vůči testerům však dle dřívějších vyjádření nemá žádné výhrady...
No co, chyba nechyba, jen pěkně cálujte ovečky...




IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Policie obmění většinu alkohol testerů.
« Odpověď #3 kdy: 09 Července 2019, 09:54:49 »

To jsem zvědav jak to bude vypadat v praxi - má někdo představu, jak to bude probíhat?
Hlídka pomocí hmatů a chvatů vytáhne kontrolovanou osobu z auta a položí ji na pevný podklad. Velitel hlídky přiloží detektor k ústům a druhý člen hlídky zajistí kanadou na hrudníku kontrolované osoby dostatečný přísun vzduchu do přístroje. Všechno bude zákonné a potvrzené soudruhem ústavním soudcem, protože se postupovalo podle metodické příručky, použili hygienickou podložku a hlídka si očistila před akcí boty.
IP zaznamenána