30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: (Ex)policista píše o své práci.  (Přečteno 2975 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 17 Března 2019, 18:53:48 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #1 kdy: 16 Března 2019, 19:51:04 »

Dočetl jsem to do místa, kde tvrdil, že i policista platí daně. Dál jsem to momentálně nezvládl, třeba zase někdy.
« Poslední změna: 16 Března 2019, 19:56:37 od Caroprd111 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #2 kdy: 16 Března 2019, 20:34:50 »

Já skončil u tohoto : "Navíc mě přitahovalo to tajemné, co doprovází tohle povolání. Mít u sebe pistoli, nosit uniformu, stát se mužem!"

Jenom by mne zajímalo jestli to je pravda nebo to psal někdo kdo si z fízla dělá legraci.....
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #3 kdy: 16 Března 2019, 21:05:33 »

Dočetl jsem to do místa, kde tvrdil, že i policista platí daně. Dál jsem to momentálně nezvládl, třeba zase někdy.
To mi jeden řekl kdysi i naživo, zřejmě asi rozšířený argument mezi policisty.

Já skončil u tohoto : "Navíc mě přitahovalo to tajemné, co doprovází tohle povolání. Mít u sebe pistoli, nosit uniformu, stát se mužem!"
To mu ovšem bylo 17, možná 18 let. Byl bych trošku tolerantnější a doporučuju to dočíst do konce.  ;)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #4 kdy: 16 Března 2019, 21:17:28 »

To ani nedostal výsluhu, když nevydržel 15 let, a zbývaly mu pouze tři roky.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #5 kdy: 16 Března 2019, 21:38:42 »

Dočetl jsem to do místa, kde tvrdil, že i policista platí daně.
To mi jeden řekl kdysi i naživo, zřejmě asi rozšířený argument mezi policisty.
Nejenom mezi policisty, jednou jsem se připletl k debatě pracovnic magorstrátu (ne dopravní agendy) a sexretářky z nějakého ministerstva .... nadávaly na ty zasraný podnikatele co si všechno daj do nákladů, zatímco ony platěj daně jako mourovatý :) :) :) ani jsem se jim to nesnažil vysvětlit....nemělo by to cenu.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #6 kdy: 16 Března 2019, 21:51:32 »

To je taky logika. "Všechno do nákladů" a "Všeci kradnů". Kdyby věděli jaká je s tím drbačka něco dostat do nákadů aby to FÚ nevyrazil a nedoměřil, tak budou rády, že platí ty "daně jak mourovatý".  ;D Ale chápu, že existují jiní kouzelnící, kteří dokážou do nákladů například vývojářské firmy dostat i sekačku na trávu.  ;D  ;D
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #7 kdy: 16 Března 2019, 21:54:56 »

A co by zrovna sekačku ne? Kolem firmy je trávník a ten někdo sekat musí.
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #8 kdy: 17 Března 2019, 05:30:30 »

Ja to cetl cele a chudak odchazi nas "vyhoreni policisty" . Proste je v depresi ze systemu padajiciho hovna.Tak hodne stesti v civilu tam je jen klidek a tabacek.... 8)
Hezke jsou nektere postrehy  - napr. jak jeli na "praxi" s nocni hlidkou a zjistil ze se jedna o pomale jezdeni autem v ulicich a hledani komu prisit pokutu.
Pise hezky ale dokonce nepochopil ze nehaji zajem obcanu  ale  statu - napr. krasne bylo pocteni jak policie horlive pomahala zatykat gestapu hned po okupaci CR.
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #9 kdy: 17 Března 2019, 06:43:46 »

Každopádně jestli to není blb, tak ho ze sebe nyní udělal. Jeho nadřízení si to k srdci stejně nevezmou a budou dál nutit podřízené k plnění standardů ohledně pokut apod.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:(Ex)policista píše o své práci.
« Odpověď #10 kdy: 17 Března 2019, 08:42:20 »

Já toho jelimana určitě potkal, tu kontrolní kontrolu na Rýnovický ve 4 ráno a fízláckou Felicii vidím jako dnes. Byl jsem logicky podezřelý, když jsem v tuto dobu nejel 50 no spíš ani 70 a oni se odkudsi vyloupli. Zkusím někde projít nějaké ročenky gymplu na Randovce.
     Jinak mám z toho spíše takový pocit, že se snaží před čtenářem očistit, obhájit nebo vyvinit, že prostě šlápl vedle. Vysvětluje nám, že se snažil být jiný a lepší, ale nemohl. Nyní se bojí návratu do normální společnosti a vůbec se mu nedivím.

     Osobně jsem zažil pokus o návrat do normální společnosti jednoho také ještě poměrně mladého fizla. A neměl to vůbec jednoduché.
 Je to cca dva roky zpět, kdy mi nejvyšší přinesl životopis uchazeče na místo řidiče dodávky mezinárodní expresní dopravy.
    Byl to policajt, který sloužil u nehodovky ve městě 50km vzdáleném a tam měl i bydliště. Šéf na mě, co si o tom myslím? Fízla nebrat, může to být nastrčený špicl. Nicméně šéf ho pozval, ať se přijde ukázat. Přijímání probíhá tím stylem, že šéf vede pohovor za pootevřenými dveřmi, abychom s kolegou mohli poslouchat a pak na konec se přijde jen tak naoko poradit. Šéf ho vzal a dal mu šanci. Řidiči  prostě nejsou. Kolega prohlásil, že se mu zdá, že to nebude mít jednoduchý. To nám zase sehnal matroš.
   Tak to je, máme prostě rádi vyježděné řidiče, se kterými nejsou problémy, nic jim nemusíme polopaticky vysvětlovat a pokud možno o nich ani nevíme a při telefonování jsou věcní a struční. Nemáme čas si vyprávět. Nicméně i nováček má možnost po dobře zvládnutých 3 až 4 jízdách být zařazen do oblíbených a dokážeme i vypustit z úst slova uznání a pochvaly.  V jeho případě jsme s tím měli pořád nějaký vnitřní problém. Nic nám neudělal, víceméně byl v pohodě- takovej lepší průměr, ale ...........
 Prostě, kdyby se kokot nevytahoval s tím, že byl u fízlů a vysral se na nějaký životopis( stejně čteme tak první 3 řádky), mohl to být celkem pohodovej dodávkář.
         Máme tu takové malé stěhování na pátek podvečer, kdo to pojede? .........
         Někdo bude muset odjet už na velikonoční pondělí. Nikomu se nechce. Budeme losovat! https://www.youtube.com/watch?v=f0-SY70ZR08
         Prostě měl tak nějak štěstí na vejšupy a vejmrdy*
   Tak to nějak probíhalo. Ve zkušebce to ukončil a my přišli o dobrého koně na vejšupy a vejmrdy.

*interní označení mezi řidiči pro neoblíbené přepravy,stěhování klavírů, ruční nebo jeřábové nakládky,Amazon, Srbsko, Bosna, Bulharsko
   
IP zaznamenána