30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....  (Přečteno 7891 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #15 kdy: 17 Března 2019, 12:31:24 »

Asi toho kdo je jim názorově nejblíž, pokud tedy někdo volí toho či onoho schvaluje tím názory daného hnutí nebo sekty.

To máte tak jako když lidé volí Zemana s jediným argumentem “protože je lidovej a říká co si myslí”. V překladu řečeno, chová se jako dobytek stejně jako jeho voliči.
« Poslední změna: 17 Března 2019, 12:34:18 od t4455 »
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #16 kdy: 17 Března 2019, 12:34:47 »

No tak. Mně to nepřijde o nic zvrácenější než podporovat v dalších sekáč zákaz kouření, minimální mzdu, setrvání v EU atp.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #17 kdy: 17 Března 2019, 13:13:31 »

jj začíná jít do tuhýho....společnost je rozdělená na několik navzájem nesmiřitelnejch táborů..."pravice" líže prdel bruselským socanům...afrika zdvojnásobila počet obyvatel ti se logicky tlačí na sever....a to ještě nezačal boj o vodu...ještě bude veselo
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 196
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #18 kdy: 17 Března 2019, 13:28:18 »

Tak co je spojuje je absence zdraveho rozumu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #19 kdy: 17 Března 2019, 13:30:10 »

Otto - Není jeden z těch rozumných a normalních lidí třeba Blanka Vaňková která navrhovala aby celá Praha byla vymetená do povětří?

Nebo Staník který navrhoval lesby a buzeranty střílet už v porodnici? Přitom ale tvrdí že by rasisty poslal taky do plynu?

Rozner který popírá holokaust?

Volný který kope do mrtvol a nazývá Havla největším vlastizrádcem?

Jarda Balda kterej po poradě s Blankou Vaňkovou pokáci stromy na koleje?

Strana která se ohání demokracií a proto cenzuruje svoje odpůrce?

Strana která nazývá komunisty demokratickou stranou?

A desítky dalších...

Tohle opravdu volí rozumní a normalní lidé?

Krátce, Blanka Vaňková - neznám, Staník - neznám, Rozner holokaust nepopíral, jen se vyjádřil o Letech jako o pseudokoncentráku, což si myslím také, Volný - jistě, nebylo to korektní, ale má právo vyjádřit názor na Havla, Havel (Beneš, Klaus, Zeman.... ) není modla, teda pro něko ano ale obecně ne. Balda je pomatený stařík, případ pro psychiatra a spojovat jeho čin s rétorikou Okaté Můry je imho blbost. Odpůrce cenzuruje většina stran, např. zcela recentně ODS vyhodila VK Juniora. A co 30 let po převratu KSČM, než demokratická strana? Lidé ji demokraticky volí.

V SPD rozumní lidé jsou, např. Ivan David.

Jo a taky jsem v 1. volbě volil Zemana a považuju jej za lepšího presidenta, než by kdy byli Schwarzenberg a Drahoš....  ale nemám dojem, že bych se choval jako dobytek.

Příšerně generalisujete.....
 
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #20 kdy: 17 Března 2019, 14:04:11 »

V pořádku, pokud jste takto levicově zaměřen je pro Vás Zeman a David volba.

ODS VK necenzurovala, může si psát a říkat dál co chce chce, už ale ne jako člen ODS kterou tím poškozoval.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #21 kdy: 17 Března 2019, 14:16:48 »

V pořádku, pokud jste takto levicově zaměřen je pro Vás Zeman a David volba.

ODS VK necenzurovala, může si psát a říkat dál co chce chce, už ale ne jako člen ODS kterou tím poškozoval.

Psal jsem to obecně, SPD pro mě volba není, ale jsem schopen připustit, že jsou tam i rozumní lidé, čímž nemyslím pana šéfa. V každé straně, vč. komoušů, socanů, jsou lidé schopní, všeho schopní, exoti atd. Ad Zeman - byl volbou z nouze. A zaměřen jsem pravicově, zvažoval jsem, že to hodím po mnoha mnoha letech zas ODS, až angažná typu Langer, názory pí Užovkové a konečně očekávaná exkomunikace VK Jr. mě přesvědčila, že no way.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #22 kdy: 17 Března 2019, 16:05:36 »

…už ale ne jako člen ODS kterou tím poškozoval.
No, nejsem si jistý, zda-li tím ODS poškozoval — vezmu-li v úvahu, kolik dostal preferenčních hlasů v posledních volbách a nakolik tím pomohl ODS se ještě dostat do sněmovny…  ;)
Ve světle toho bych si naopak troufal říci, že ODS urputně usiluje o naprosté sebezničení. A dobře jim tak!
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #23 kdy: 17 Března 2019, 16:35:44 »

Mě připadá poslední léta také velmi podezřelé, že volby vedou vždy k rozhodování, kdo bude menší zlo...... zejména, pokud jsou všichni z jednoho cinknutého pytle.... :-[
Lituju bratry slováky mainstream tvrdí, že chtějí změnu....... zatím vede liberální eurohujerka.... ?
Historická parafráze - Já budu volit komunisty. .....   No jo, ale v které straně ... ?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #24 kdy: 17 Března 2019, 17:02:11 »

Jojoba - Až teď teprve jsem si vzpomněl že vy jste ten od Babiše, jinak bych ani nereagoval, ale jsem rád že vám může z rozumných slováků prasknout cévka.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #25 kdy: 17 Března 2019, 17:31:16 »

T4455 - tak esli eurohujerství je dle vašeho gusta, tak si to pěkně užijte..... 8)
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #26 kdy: 18 Března 2019, 14:15:12 »

Dovolím si ještě nabídnout z netu  malé zamyšlení k výše zmíněné prezidentské volbě na Slovensku - citát p. Macka :
Zdá se, že na Slovensku po prezidentských volbách zavládne idylka. Všichni Slováci by se od nás mohli vrátit domů.    8)
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #28 kdy: 31 Března 2019, 16:13:28 »

Dovolím si ještě nabídnout z netu  malé zamyšlení k výše zmíněné prezidentské volbě na Slovensku - citát p. Macka :
Zdá se, že na Slovensku po prezidentských volbách zavládne idylka. Všichni Slováci by se od nás mohli vrátit domů.    8)

Už o tobě píšou...
https://forum24.cz/kdyby-kandidovala-caputova-u-nas-volicum-zemana-by-praskla-cevka/
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Na pobouřené ovečky si cajti troufaj ....
« Odpověď #29 kdy: 31 Března 2019, 19:04:07 »

T4455 : Jseš trapnej..... už jen to, že tu dámu chválí Halík a Kocáb - je pro mne známka toho, že není můj šálek kávy.... jen další eurohujerka. Pokud celá ta banda chce proti přírodě přemnožené afričany domestikovat v unii ( nám vnutit ), je pro mne překážkou jakýchkoliv sympatií. Sebezáchova velí v příštích volbách volit nejmenší zlo - odpůrce migrace. A pokud to slíbí, tak i AB.Raději budu protěžovaný a dotovaný bezdomovec  než si nechat kadit na hlavu od připrchlíků a vychcaných sluníčkářů / havloidů. .... obzvláště mne dojímá aktuální argumentace o odčinění historického koloniálního útlaku... ;)
Počítá se k tomu i naše soudružská angažovanost v Angole ? .... to jsme pak také v pytli......    8) 
IP zaznamenána