30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Rychlost-Městská opicije-řidič ztotožněn-Příkaz  (Přečteno 16032 krát)

mirinka

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost-Městská opicije-řidič ztotožněn-Příkaz
« Odpověď #45 kdy: 18 Března 2019, 16:14:21 »

Nikdo nic? Nejaka rada na zaklade prilozenych dokumentu? Spravni zaloba nebo prezkumne rizeni? A nebo se na to vykaslat, zaplatit pokutu a po teto zkusenosti se stat ovci, co priste radsi vyplazne petikilo na miste? Kdyz vidim tu vlastni bezmoc a aroganci uredniku, nedava mi to moc chut priste bojovat  :-[

P.S. Co delam spatne, ze na tohle moje tema tu neni moc reakci a i konkretnich rad jsem obdrzel tak nejak, slusne receno, poskrovnu?  :o
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost-Městská opicije-řidič ztotožněn-Příkaz
« Odpověď #46 kdy: 18 Března 2019, 19:06:26 »

Je to špatně anonym., jsou tam jména opicajtů. Těžko na to něco říct, protože jedinou věc tzn. blbá fotka, výměna řidiče a kříž je docela rozumně vyvrácen. Já si myslím, že je to v řiti, ale občas se nejde někdo s velice netradičním řešením, což já bohužel nejsem.
IP zaznamenána

mirinka

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost-Městská opicije-řidič ztotožněn-Příkaz
« Odpověď #47 kdy: 18 Března 2019, 20:25:53 »

Jmena fizlu jsem mel “odkryta” uz drive, to je v pohode  :o Ta necitelna RZ na fotce byla to jedine konkretni, co mi tu bylo porazeno a na cem jsem to mel stavet...tak fakt nevim. Ja to bral tak, ze pokud je tu pochybnost ohledne toho, zda zastavene auto je opravdu autem zmerenym (prave kvuli necitelne RZ), tak s tim lze uspet. Ovsem pokud staci vypoved dvou ozbrojenych pekaru, navic cca 3/4 roku po cele udalosti, ze “byl ocni kontakt” protoze “to tak je/delame vzdycky” a proto “to tak bylo i ted, takze srat na necitelnou RZ”, tak jsem asi vsechny rady zdejsiho osazenstva bud blbe pochopil a nebo blbe uchopil.  ??? 
IP zaznamenána