30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Příprava na další kasírku  (Přečteno 6427 krát)

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Příprava na další kasírku
« kdy: 14 Března 2019, 09:10:12 »

IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #2 kdy: 14 Března 2019, 14:00:39 »

Dáme se malou rekapitulaci. Magorsrát Praha nestíhá řešit přestupky. Magorsrát Praha potřebuje 120 nových úředníků. Magorsrát přehodí agendu na městské části. Ty potřebují 220 nových úředníků a agendu nechtějí. Magorsrát najde řešení. Magorsrát přidá další kasírku. Magorsrát bude mít víc přestupků... Jako za mě palec hore, čím víc se jim toho bude kupit, tím líp.  ;D  ;D Oni páchají administrativní sebevraždu.  ;D  ;D
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #3 kdy: 14 Března 2019, 14:22:00 »

IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #4 kdy: 14 Března 2019, 14:24:00 »

....Magorsrát Praha nestíhá řešit přestupky. .........Magorsrát přidá další kasírku. Magorsrát bude mít víc přestupků... Jako za mě palec hore, čím víc se jim toho bude kupit, tím líp.  ;D  ;D Oni páchají administrativní sebevraždu.  ;D  ;D
Ono se najde dost těch co zacvakají hned na "výzvu k uhrazení"
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #5 kdy: 14 Března 2019, 15:20:37 »

Článek z idnesu (viz odkaz výše) to dotáhl až na frontpage :D Drzost při výběru dalšího mýta tady asi přesáhla nějakou hranici :)
IP zaznamenána

qwertyuiop

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #6 kdy: 14 Března 2019, 21:59:06 »

Clanek na iDnes hlavne dost zmatene popisuje lokaci, kde nove bude 50 a navic obsahuje spatne zakreslnou mapu. V praxi se stane nasledujici, posune se pade o 300m protismeru jizdy, kde v tuhle chvili je 70 a zapnou se radary, ktere tam uz tak jako tak jsou. Jiz v tuhle chvili se tam vyskytuje takove mnozstvi ridicu, kteri veri, ze je meri, ze se tam malokdy da jet vice nez 50. Ale co na tom, novinarska senzace je na svete ;-)
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #7 kdy: 15 Března 2019, 11:16:38 »

...posune se pade o 300m protismeru jizdy, kde v tuhle chvili je 70 a zapnou se radary, ktere tam uz tak jako tak jsou. Jiz v tuhle chvili se tam vyskytuje takove mnozstvi ridicu, kteri veri, ze je meri, ze se tam malokdy da jet vice nez 50. Ale co na tom, novinarska senzace je na svete ;-)
Jde spíš o to že se - alespoň ze začátku dost lidí chytí, protože pojedou po paměti. To je stejný případ jako v protisměru, kde kamery na začátku odšroubovali a posunuli pár set metrů vpřed - na most Barikádníků. Proč? Už to asi nesypalo...
IP zaznamenána

Féna

  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #8 kdy: 08 Srpna 2019, 17:42:28 »

Mate nekdo info o tom, jak to cele pokracuje? Tento tyden jsem pojal podezreni, ze se mi zda znaceni nejake jine, pojel jsem to znovu a opravdu: Je tam snizeni z 80 rovnou na 50 v miste, kde drive byla 70.
IP zaznamenána

Forrest

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #9 kdy: 09 Srpna 2019, 08:54:03 »

Pokračuje to tak, že MHMP všechny připomínky a námitky, včetně nesouhlasu MČ Praha 8 shodil ze stolu a značky už se změnily, takže je tam 50.
MHMP se vůbec neobtěžoval předložit nějaké věcné argumenty a hájil se jen obecnými žvásty.
Alespoň drobné pozitivum je v tom, že k ceduli konec silnice pro motorová vozidla, kde původně byla 70 dali alespoň velké upozornění, že je tam 50. Mám pocit, že toto upozornění ani v jednom návrhu nebylo.
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #10 kdy: 14 Srpna 2019, 09:43:45 »

Pokračuje to tak, že MHMP všechny připomínky a námitky, včetně nesouhlasu MČ Praha 8 shodil ze stolu a značky už se změnily, takže je tam 50.
MHMP se vůbec neobtěžoval předložit nějaké věcné argumenty a hájil se jen obecnými žvásty.
No a má někdo ze zde přítomných bijců recept na to, jak řešit případnou pokutu/výzvu?
První, co mne napadne je, že bych to hrál na to, že se na té silnici nic nezměnilo, jen ta cedule, takže není materiální aspekt.
Akorát nevím, jak to případně okořenit tím odporem MČP8 a chabým zdůvodněním že strany MHMP...
Any ideas
IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #11 kdy: 16 Srpna 2019, 16:57:28 »

No a má někdo ze zde přítomných bijců recept na to, jak řešit případnou pokutu/výzvu?

Je to Praha.. asi bude stačit ignorovat.
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #12 kdy: 01 Září 2019, 01:36:26 »

No a má někdo ze zde přítomných bijců recept na to, jak řešit případnou pokutu/výzvu?

Je to Praha.. asi bude stačit ignorovat.
No, mám odzkoušeno, že překročení 20+ se řeší.
Zřejmě kvůli výši pokuty VS. vynaložené úsilí, které je stejné, jako za menší zločiny.
No a na tu 70tku těch 20 sedí...
Obzvláště, když tam byl člověk zvyklý klouzat 80

Když už jsme v tom: měl jsem vlčí mlhu, nebo ne, když jsem viděl, že v Praze, na magistrále, směr Holešovice u Opery už není 70, ale taky 50?
To už i tady řádil digitální komouš Schweinherr, nebo jak se ten nástupce pablba Dolinka, jmenuje?

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #13 kdy: 01 Září 2019, 20:37:26 »

Praha se asi zbláznila. Komouši stavěli 4 pruhové silnice, aby provoz odsýpal a novodobí konšelé ty 4 pruhovky dusí. Jet na 4 proudu 50 je o nervy a bohužel se to množí. Přitom ty 4 pruhovky 80 normálně zvládnou, protože když byly vystavěny, 80 se tam jezdilo.
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #14 kdy: 02 Září 2019, 13:07:22 »

...Přitom ty 4 pruhovky 80 normálně zvládnou, protože když byly vystavěny, 80 se tam jezdilo....
Tenkrát se (alespoň v noci) jezdilo 80 všude...
IP zaznamenána