30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] nadýchal jsem u městské policie za volantem  (Přečteno 15616 krát)

filipd

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #15 kdy: 15 Března 2019, 13:41:14 »

chci se zeptat, pokud mi nebyl zadržen ŘP, mohu řídit? Když nepřišel zatím ani dopis?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #16 kdy: 15 Března 2019, 14:23:07 »

chci se zeptat, pokud mi nebyl zadržen ŘP, mohu řídit? Když nepřišel zatím ani dopis?

Pochopitelně.
IP zaznamenána

Hans23

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #17 kdy: 27 Května 2019, 19:12:58 »

Zdravím. Pár dní z5 sem byl zastaven hlídkou a nejspíše na udání dobrého souseda.. což o to ale v dechu sem měl 0.36 a pak 0.34 promile. Měl sem pivo což sem přiznal. Vše proběhlo v pořádku neprotestoval sem a i do papírů to napsali. Po odečtení 0.24 bych měl mít teda 0.1. ŘP mě zůstal. Chci se zeptat zda má někdo zkušenost jestli opravdu ůřad udělí zákaz plus pokuta nebo jen pokutu? Jsem řidič z povolání a následky zákazu by pro mě byli zdrcující. Jel sem jen kilometr domů a i sama hlídka věděla odkud jedu.. snad ůřad přimhouří oko. Jinak doteď sem žádnej prohřešek neměl.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #18 kdy: 27 Května 2019, 19:26:10 »

Zákaz řízení 6-12 v každém případě. Rozdíl je jen v tom zda připíší body nebo ne a ve výši pokuty.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #19 kdy: 27 Května 2019, 21:27:36 »

.. snad ůřad přimhouří oko...

S tím nepočítejte, možná se budou tvářit, že Vám dali nejmíň co mohli ale nepočítejte, že byste vyvázl bez zákazu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #20 kdy: 28 Května 2019, 14:12:25 »

Hans23: Trest je pokuta a ještě zákaz.. a nad 0,3 promile ještě i 7 bodů.

Asi můžete doufat že trest bude na spodní hranici, ale pořád to je 6 měsíců zákaz.. po půlce můžete požádat o upuštění od zbytku trestu a v úplně nejlepším případě budete bez řidičáku 3 měsíce.
A před vrácením budete muset udělat dopravně psychologické vyšetření.

Když jste se přiznal a všechno odsouhlasil tak šance na vítězství moc není.. ale ještě můžete ovlivnit kdy dojde k vydání rozhodnutí a začátku zákazu.. a ztrátu řidičáku posunout na období kdy to bude co nejmenší problém.
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:nadýchal jsem u městské policie za volantem
« Odpověď #21 kdy: 28 Května 2019, 14:33:15 »

pán body nedostane - po odečtu to bude pod 0,3.
Ostatní bohužel ano, očekávám 6-7 měsíců zákaz a třeba 5000 Kč, když se na ni hezky usměje :-(
IP zaznamenána