30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidičům otrnulo, vidí policisté  (Přečteno 3073 krát)

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #1 kdy: 12 Března 2019, 15:15:00 »

Citace: Policejní mluvčí Milana Bajcura
Po vypití láhve vína nesmí žena řídit dříve jak za 22 hodin, muž za 12,5 hodin.

Dyk more to je dyskrymynace!

Ale maji pravdu. Taky mi otrnulo. Doufam, ze zvednou pokuty, zvysi body a neoznacene drony do kazde vesnice!
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #2 kdy: 12 Března 2019, 16:25:27 »

Na podobnou akci jsem narazil. Dvě auta lítali večem kolem křižovatky ve městě a brali kdo se mihl. Taky mě brali. Měli plno, tak mě stopli v křižovatce, pěkně debilně. Prý:

PaCh mě stavěl poněkud nestandartně. Strobo efektem na baterce... Takový signál neznám, ale když mi stojí v cestě, tak ho netrefím.
PaCh: "Dobrý večer, víte že Vám nesvítí levé obrysové světlo?"
Já: "Dobrý večer, děkuji za informaci..." *Okamžitě nechávám auto, blokujíc 2 směry, uprostřed křižovatky, vypínám motor. A jdu ke kufru*
Já: "Hned napravím... dávám to pod 10 minut... žárovky, nářadí... ještě potřebuji hever..." *PaCh nechápavě hledí*
PaCh: "Jak? Hever?"
Já: "No to musí nárazník dolu a světlo ven, jinak se tam dostat nedá..."
PaCh: "No... bydlíte daleko?"
Já: "Támhle..." *A ukazuji na nepříliš vzdálený panelák*
PaCh: "Tak nouzově dojeďe... a hezký večer..."

Nevím zda si chtěl jen pokecat nebo moje iniciativa mu přethla nit. Každopádně jsem ho chtěl potrollit a být iniciativnější, což se mi asi povedlo, když nevzdechl ani na doklady. ;D  ;D  ;D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #3 kdy: 13 Března 2019, 00:52:15 »

Obrysove?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #4 kdy: 13 Března 2019, 00:52:58 »

10 minut? To děláš ve stájích rallye?
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #5 kdy: 13 Března 2019, 09:24:58 »

Na rally měníme žárovku hluboce pod minutu a přehodit kola na celém autě tak za dvě minuty :D ale na autech, kde to je snadno přístupné a největší překážkou je nádobka servokapaliny, kterou je holt potřeba odehnout..

Jinak variantu s nesvítícím světlem, nutností heveru a zdlouhavé výměny před PaChem musím někdy vyzkoušet, díky za tip. Je fakt, že asi ještě víc hardcore by bylo prohlásit, že volám asistenční službu, protože tu žárovku vyměnit neumím a že na tu asistenčku klidně počkám uprostřed křižovatky, protože kdybych jel dál jako jednooký, tak že by mě určitě za pár metrů zastavili jejich kolegové a chtěli mě oflastrovat.
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #6 kdy: 13 Března 2019, 09:43:53 »

No já bych regulérně počkal na asistenčku. Na starém SLK bych musel podle servisní příručky odmontovat asi 20 šroubů, rozmontovat půlku předku než bych mohl obrysovku vyměnit ;D
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #7 kdy: 13 Března 2019, 13:27:44 »

Citace
a že na tu asistenčku klidně počkám uprostřed křižovatky, protože kdybych jel dál jako jednooký, tak že by mě určitě za pár metrů zastavili jejich kolegové a chtěli mě oflastrovat
Tím jste vytvořil překážku, srv. § 2 písm. ee) ZPPK a dopadají na vás povinnnosti podle § 45.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #8 kdy: 13 Března 2019, 15:23:28 »

Jenže ji nevytvořil on, ale policista, který mu přikázal v daném místě zastavit.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #9 kdy: 13 Března 2019, 15:26:47 »

4 paty: Zrovna tuhle žárovku dávám za 5 minut bez nářadí. Ale na studeném motoru, jinak je to o slušnou popáleninu nebo usekaný prsty ;D  ;D Servisní příručka zase uvádí potřebu dvou velikostí ořechů, momentového klíče, vymontování ECU od převodovky a nádržky na ostřikovací kapalinu.

Ale nemyslím si, že bych dokázal sundat půl nárazníku, vytáhnout světlo, přehodit žárovku a zas to složit zpátky pod 10 minut večer za tmy uprostřed křižovatky. To fakt ne. Ale o to nejde, jde o to, vyvolat v PaChovi tu představu, že mu uprostřed křižovatky leží kretén po autem a v něčem se hrabe a on u toho ještě musí asistovat se zajištěním bezpečnosti, tedy řídit provoz místo prachsprosté buzerace.  ;D  ;D

Bohužel mě kontrolují velmi málo, ale když už, tak je vždy chci překvapit. Vyloženě doufám, že se mě někdy zeptají, jestli vím proč mě zastavili. V autě se mi válí plastiková průhledná koule. V tu ránu bych po ní šáhl, rukávem jí oleštil a řekl, že mi věštící gula nefachá a zda mi to teda může prozradit.  ;D  ;D
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Řidičům otrnulo, vidí policisté
« Odpověď #10 kdy: 16 Března 2019, 00:14:01 »

Tak pomahač by s tebou vyjebal tak, že tě vyzve k odstavení mimo křižovatku.
IP zaznamenána