30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Výzva k udání řidiče  (Přečteno 8706 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #15 kdy: 22 Března 2019, 00:11:06 »

Na dopis od PČR nereagujte.

Ač Vás zaměstnavatel označil jako řidiče, samozřejmě není jasné kdo auto řídil a není možné Vás jen na základě takového udání postihnout. A protože se nejednalo o automatizované zařízení, není ani možné postihovat provozovatele.
IP zaznamenána

Michi

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #16 kdy: 22 Března 2019, 14:19:39 »

Dneska jsem zjistil, ze si me pozvali na Velikonocni pondeli, coz neni uredni den kdyz je to statni svatek?

Ja se teda popravde bojim co bude, pokud ho budu ignorovat, v pouceni se o tomto ignorovani neco malo pise a neraf bych, aby nekde rozhodli bez meho vedomi, nebo nejake exekuce, jak rikam, tohle resim poprve.

Jsem odhodlany tam jit, v ten datum, velikonocni pondeli - asi nemam na vyber. A reknu proste, ze odmitam vypovidat... co dal?
« Poslední změna: 22 Března 2019, 14:30:00 od Michi »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #17 kdy: 22 Března 2019, 15:24:00 »

Na PČR nechoďte, nic jim neříkejte, neposílejte, netelefonujte. S fízly nemluvte, nepište jim, nijak s nimi nekomunikujte.

Až (a pokud vůbec) něco přijde od úřadu, vyzvedněte to poslední den a dejte sem v anonymizované verzi.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #18 kdy: 22 Března 2019, 22:31:41 »

Dneska jsem zjistil, ze si me pozvali na Velikonocni pondeli, coz neni uredni den kdyz je to statni svatek?

Ja se teda popravde bojim co bude, pokud ho budu ignorovat, v pouceni se o tomto ignorovani neco malo pise a neraf bych, aby nekde rozhodli bez meho vedomi, nebo nejake exekuce, jak rikam, tohle resim poprve.

Jsem odhodlany tam jit, v ten datum, velikonocni pondeli - asi nemam na vyber. A reknu proste, ze odmitam vypovidat... co dal?
Tak já si myslím, že s pomlázkou by tam mohl zajít a všechny je tam porádně sešvihat, to se v ten den snad smí, ne? ;D
IP zaznamenána

Michi

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #19 kdy: 16 Května 2019, 16:05:57 »

Tak prvni dopis jsem odignoroval, prisla dalsi vyzva, zatim jsem to ani neprevzal z posty neb jsem v zahranici. Dal ignorovat? Tusim to spadne asi do spravniho rizeni?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #20 kdy: 16 Května 2019, 16:09:41 »

Kdo posílá další výzvu?
IP zaznamenána

Michi

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #21 kdy: 17 Května 2019, 08:27:18 »

Zatím jsem to nevyzvedl. Ale podle papíru ve schránce znovu pčr kongresová. Psč odesílací pošty je 14000.
IP zaznamenána

Michi

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #22 kdy: 22 Května 2019, 18:27:47 »

Tak vyzva je uplne stejna jako predesla. Zahlavy jen II. Vyzva a pak datum dostaveni se. Datum je nasledujici den, co mi mel dopis dojit do schranky - cili zitra. Tak co dal? :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #23 kdy: 22 Května 2019, 18:31:47 »

Na dopis od PČR nereagujte.
IP zaznamenána

Michi

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #24 kdy: 22 Května 2019, 19:08:55 »

Takze dal spravni rizeni?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k odání řidiče
« Odpověď #25 kdy: 22 Května 2019, 20:36:30 »

Napadla mě ještě jedna taktika..

Ze zvědavosti, zda jsem byl zachycen jsem se na konci ulice otočil, vrátil se k hlídce PČR a zeptal jsem se, zda jsem byl změřen a hlídka mi oznámila že ano - mezitím než to hledal jsem asi pár jedinců od pokuty zachránil  :D a zeptal jsem se, zda to jde řešit na místě a řekli že ne, že to přijde poštou a tím jsem to ukončil a odjel z místa.

..tohle si vysvětlit jako vyřešení přestupku na místě.
IP zaznamenána

Michi

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k udání řidiče
« Odpověď #26 kdy: 25 Května 2019, 19:56:47 »

To není špatný. Uvidíme co dál, nikam jsem nešel...

« Poslední změna: 26 Května 2019, 10:42:39 od Michi »
IP zaznamenána