30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Žádost o ústní jednání u odvolacího orgánu  (Přečteno 2986 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Žádost o ústní jednání u odvolacího orgánu
« kdy: 29 Října 2018, 11:03:44 »

Už jste někdo žádal o ústní jednání u odvolacího orgánu? Já ano, a samozřejmě se na mě vys..li a vůbec se nenamáhali odpovědět. Mám za to, že i u odvolacího orgánu platí § 49 zák. č. 500/2004 § 80 zák. č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupku, tak jim to chci v žalobě omazat o čumák včetně oprávněné osoby, kterou mi taky nesdělili (na to už je judikát). Máte s tím někdo praktickou zkušenost?
« Poslední změna: 29 Října 2018, 11:09:45 od uziv »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 195
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o ústní jednání u odvolacího orgánu
« Odpověď #1 kdy: 07 Března 2019, 15:18:00 »

Zamitnuto ustni jednani i pote co organ byl uvedomen o tom, ze tam chci predlozit dukazy a svedectvi.

Nejake napady, jak se tomu branit?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o ústní jednání u odvolacího orgánu
« Odpověď #2 kdy: 18 Března 2019, 18:36:32 »

Tak snad jen ve správní žalobě s odkazem na § 80 ZOP, nejlépe pokud máte nějaké reálné důkazy a svědectví, které jste chtěl provést a v nejlepším případě pokud se objevily až po vydání prvostupňového rozhodnutí. Do odvolacího řízení nevím, snad jedině uplatnit § 76 odst. 5 SprŘ, nicméně bez v ustanovení uvedeného odkladného účinku. Speciální úpravu pro odvolání proti usnesení jsem v ZOP nenašel.
IP zaznamenána