30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Francie, mám práskat?  (Přečteno 5760 krát)

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Francie, mám práskat?
« kdy: 26 Února 2019, 19:01:09 »

Zdravím, jsem teď služebně ve francii, na silnici opilá řidička málem smetla auto v protisměru, předjížděla přes dvě plné a pak mně vybrzdila. vše mám na autokameře, ptám se na morální stránku, mám stím záznamem jít zítra na policii tady ve Francii? nebo se na to mám vykašlat ( žádná škoda nevznikla) A myslíte že by to řešili nebo by to hodili do koše? Na záznamu je čitelná spz.

Děkuji za názory.
« Poslední změna: 26 Února 2019, 19:05:47 od kekle »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #1 kdy: 26 Února 2019, 19:19:12 »

Jako zjevně mladšímu ročníku bych vám nejdříve doporučil jako studijní materiál dobové texty o Pavlíku Morozovovi. Jinak jde o rozhodnutí, které musíte udělat sám, a srovnat se s následky jak praktickými, tak pro své svědomí, té či oné volby.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #2 kdy: 26 Února 2019, 19:20:23 »

Rozhodně napráskat. Zejména pokud ta dáma, jejíž opilost jste detekoval zrakem ve spojení s mozkovým myšlením, měla hezčí auto než Vy. Žandárům neopomeňte zdůraznit, že to klidně mohla být i jedna z gilets jaunes, abyste je přiměl k větší aktivitě. Snad Vám to  vylepší karmu.
IP zaznamenána

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #3 kdy: 26 Února 2019, 19:52:18 »

Opilost jsem detekoval podle chování, stará C4 určitě nevyvolá závist, dal jsem to na youtube odkaz je dole, kdo chtěl bych tě vidět jak by sis zlepšoval karmu kdyby si seděl v té c3 v protisměru. Spíš mne zajímá zda policie video bere jako důkaz k zahájení nějáké činnosti. vím že to je banalita,jen mne zajímá váš nazor. Tak ze mne nedělejte hned udavače..

Kód: [Vybrat]
https://www.youtube.com/watch?v=vSctJa4nNcs&feature=youtu.be
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #4 kdy: 26 Února 2019, 20:15:22 »

Az jim date to video, hlavne jim potvrdte, ze jste vozidlo ridil, az se zeptaji.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #5 kdy: 26 Února 2019, 20:16:17 »

IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #6 kdy: 26 Února 2019, 20:17:11 »

Ja byt Vami tak se jdu urcite napraskat.  Potkat bych Vas ale na silnici fakt nechtel.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #7 kdy: 26 Února 2019, 20:27:26 »

Tak ze mne nedělejte hned udavače..

My? Váš dotaz budil (pravděpodobně tedy mylný) dojem, že o kariéře bonzáka jste začal uvažovat Vy sám.

OT: Odhaduji, že jsem nejméně o polovinu starší než Vy. A nepamatuji si, že bych na prahu dospělosti cokoliv pásl s robaty. Pokud jste si toho nestihl všimnout za dobu, co toto fórum navštěvujete, bodré soudružské tykání tu není úplně in.
IP zaznamenána

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #8 kdy: 26 Února 2019, 20:45:19 »

IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #9 kdy: 26 Února 2019, 20:50:22 »

Máte pocit, že je vaše chování na videu ok?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #10 kdy: 26 Února 2019, 21:01:16 »

Myslíte tu jízdu po prostředku, aby znemožnil té zlé, ošklivé a agresivní dámě havarovat při předjíždění, nebo to následné nedodržování bezpečné vzdálenosti? Já bych to spíše nechal na posouzení francouzským četníkům.
IP zaznamenána

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #11 kdy: 26 Února 2019, 21:06:53 »

Jednoznačně ano, naznačil jsem jí aby nepředjížděla ( chtěl jsem zamezit nehodě) Vzdálenosti jsou ok do doby než mi tam vjela ona... museli byste viděl chování před videem.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #12 kdy: 26 Února 2019, 21:18:26 »

Já jen doufám, že se jedná o nějaký vtip, k jehož pochopení mám nedostatek smyslu pro humor.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #13 kdy: 26 Února 2019, 21:31:35 »

Tak se pochlubte a poskytněte video se situací před touto, ačkoli se mi nedaří vymyslet, co by tam muselo být, abych pochopil chování řidiče.
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Francie, mám práskat?
« Odpověď #14 kdy: 26 Února 2019, 21:32:41 »

Ja tam nevidím žiadne vybrzdenie. Maximálne brzdenie po predbehnutí aby nevrazila do auta pred sebou. Myslím že viac a závážnejších priestupkov ale aj tak spáchal (polo)vodič s kamerou.
(video už je nedostupné)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

IP zaznamenána