30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování - na lístku za stěračem chybně uvedená ulice  (Přečteno 1835 krát)

lax

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Zaparkoval jsem na zákazu zastavení a našel za stěračem pozdrav od MP. Na vyrozumění je chybně uveden název ulice, číslo popisné je správně. prý mají foto, z toho to bude průkazné. Ignorovat nechci, nejsem majitel auta. Jaký postup radíte?

Napadlo mě zajít na služebnu, přiznat se, že jsem řídil, ale s přestupkem nesouhlasit a poslat ho do spr. ř., tam to uhrát právě na chybný název ulice. Přijde mi to, ale trochu moc, kvuli parkování :)

IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Parkování - na lístku za stěračem chybně uvedená ulice
« Odpověď #1 kdy: 25 Února 2019, 14:44:50 »

To má čas - MP může dokument upravit a pak to předat. Takhle je šance že to předají s chybou. Ať vás provozovatel udá, až ho vyzvou z SO1 (MP ignorovat)
Jsou dvě možnosti:
- po udání se nestane už nic. Pokud má provozovatel smysl pro humor, tak většinou zní výzva k udání "kdo řídil?" Na to provozovatel může odpovědět, že vozidlo neřídil nikdo, protože byl v uvedenou dobu zaparkované, jak ostatně uvádí i sám SO1. Udá vás až v druhém kole.
- pokud vám napíšou, tak se k zaparkování v klidu přiznáte. No a třeba do odvolání jim napíšete že v dané ulici uvedené číslo popisné vůbec není. To ale uvidíte, až co přijde.

Plán B je, že pokud to přejde na přestupek provozovatele, tak na nesmyslnou adresu upozorní provozovatel.


IP zaznamenána