30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ovečka v přímém přenosu - body dle chování  (Přečteno 8253 krát)

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #15 kdy: 08 Března 2019, 06:39:33 »

Jenze vysvetlit jim to nejde.

Tak jim to nevysvětlujte. V momentě, kdy je přesvědčíte, že mají jít do správního, a nakonec prohrají, všechna vina půjde za Vámi.

+1

Nebo neplatit výzvy v Praze a pokud přijde druhý papír, tak se ozvat. Kamarád zvládnul jen první půlku.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #16 kdy: 08 Března 2019, 09:38:15 »

To pk202 - hezký příběh opravdového chlapa :-) ;D ;D
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 341
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #17 kdy: 08 Března 2019, 11:22:04 »

Pořád mi vrtá hlavou, odkud ty ovce mají naučenou frázi "udělal jsi přestupek, postav se k tomu jako chlap"?
To jsou vždy ta stejná slova, jako by přesně tu frázi měli v mozku zadrátovanou.
Už to na mě zkoušel i fízl: "motorkáři, to jsou drsný chlapi, no ne? Porušil jste? Porušil. Tak se k tomu postavte jako chlap a zaplaťte."  ;D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #18 kdy: 08 Března 2019, 13:17:37 »

Už to na mě zkoušel i fízl: "motorkáři, to jsou drsný chlapi, no ne? Porušil jste? Porušil. Tak se k tomu postavte jako chlap a zaplaťte."
Tak ten musel mít nejmíň lékařskou fakultu. "V základu psycholog může fungovat jako psychoterapeut anebo poradce. Psychoterapie se soustředí na pacienty, jejichž chování je odkloněné od normy a pomáhá jim s osobnostními změnami." (zdroj;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #20 kdy: 14 Března 2019, 13:57:40 »

Taky příhoda (Z = známý, J = já)
Z:spěchám na úřad nestihl jsem zaplatit pokutu za radar v obci (byl to odpustek za 1000)
J:tato obec vybírá nezákonně dávají z toho desátek STBákům (Z je zapálený antikomouš) , přece je nebudeš krmit
Z:tomu nevěřím
J:hmm klidně se zastav dohledám ti na internetu podklady
Z:jel jsem rychle tak se k tomu postavím jako chlap, jenže jsem nestihl zaplatit do 15 dnů tak to tam spěchám vyřídit osobně
J:Nemáš kam spěchat teď si peníze nevemou a půjde to do SPRDEle a tam se můžeš bránit ale bude to trvat cca 2 měsíce
Z:já to stejně zkusím
J:no tak teda ahoj.
--za cca 14 dní
Z:Nazdar tak jsi mi pěkně kecal, na tom ouřadě jsem to normálně vyřídil
J:no a jak to mi řekni
Z:byla tam hrozně hodná a hezká slečna a ta mi říkala, že to za ten 1000 už nejde a že mně za dva měsíce obešlou a bude to nejméně za 2000. Tak jsem na ní udělal smutný voči, že to chci mít z krku, tak jsem tam teda musel trčet asi 2 hodiny ale vypsala nějakej papír zkásla 2000 a hotovo.
J:no to bych ten papír chtěl vidět, to vypadá jako by to napsala na řidiče, ale to bys dostal 2 body
K:body se nedostávaj ty se sbíraj ! seš úplně blbej eště že jsem tě nesposlechl
--za cca měsíc
K:doprdele spěchám na úřad mám tam odnýst řidičák, že mám dvanáct bodů, měl si pravdu na tom papíře byly dva body (to bylo do desíti) a hned druhej den mě chytli v praze za další rychlost a tak jsem zaplatil na místě
J:no tak to jsi si pomohl, chceš s tím něco dělat
K:jsem chlap nebudu honit nějaký kličky a vobezličky, nesnáším to..
J:no tak jezdi na kole
....
:) :) :)

Takže jestli tom rozumím, tak jemu přišla pokuta jako provozovateli, což by bylo bez bodů, ale on se šel sám udat na úřad tak mu to napsala na řidiče a dostal 2 bodíky, což jej ve finále stálo papíry jo? :D

Nevěřím  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #21 kdy: 14 Března 2019, 17:49:39 »

Já tomu věřím, můj kamarád měl papíry, dokud jsem mu řešil přestupky; jakmile se k tomu začal po nátlaku kamarádů stavět "jako chlap" a platit na místě, tak mi po půl roce volal, že průšvih, že má odevzdat papíry...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #22 kdy: 17 Března 2019, 02:11:31 »

Nevěřím  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Na mou duši, na psí uši ....
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #23 kdy: 17 Března 2019, 07:48:55 »

Mám tušení, ze když jde o recidivu, nelze přestupek řešit na místě. Není to tak? Pak by příběh byl smyšlený.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #24 kdy: 17 Března 2019, 07:57:55 »

Recidiva u rychlosti se sleduje jen u vyššího překročení rychlosti (o 20 v a o 30 mimo obec); u vybodování normálně zkásnou na místě a pak obešle úřad.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #25 kdy: 17 Března 2019, 13:26:36 »

Takže jestli tom rozumím, tak jemu přišla pokuta jako provozovateli, což by bylo bez bodů, ale on se šel sám udat na úřad tak mu to napsala na řidiče a dostal 2 bodíky, což jej ve finále stálo papíry jo? :D

No on prošvihl 15 denní lhůtu na zaplacení odpustku a tak šel na ouřad, tam mu logicky řekli, že odpustek už zaplatit nemůže a ať si teda počká na SPRDEL (60 dnů) - no ale on to "chtěl mít z krku" tak mu paní nabídla ať se udá a že to blokově vyřídí na místě.. a on byl spokojenej ... to že má nějaký body vůbec netušil a už vůbec ne že je dostal i tady na ouřadě -to mu ta milá slečna neprozradila a ani ostatní (podle jeho slov příjemní a jen konající svou práci) policisté mu nikdy předtím ani potom neřekli že za tu rychlost jsou automaticky body. No a tak tímhle vlastně vymodleným přestupkem se dostal na tuším už 10 bodů a chvíli potom ho zase změřili a dovršil to na 12. ANo je to opravdu neuvěřitlené ale stalo se. Prostě komu není rady tomu není pomoci. Jo a říká že je mu to jedno - autobusovou zastávku má u baráku a podezřívám ho že je rád že nemusí vozit ženu za tchýní....
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Ovečka v přímém přenosu - body dle chování
« Odpověď #26 kdy: 17 Března 2019, 14:39:06 »

Stát se to stane, což o to. Je otázka, jak s tím dál naloží a jestli si z toho odnese něco. Tedy, kromě toho, že mhd je fajn.
IP zaznamenána