30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: obhajobaridicu.cz obhajobaridice.cz  (Přečteno 1827 krát)

vmille

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
obhajobaridicu.cz obhajobaridice.cz
« kdy: 09 únor 2019, 11:46:01 »

Dobrý den,

již delší dobu jsem klientem různých subjektů zabývajících se zastoupením řidiče. Většinou to byli špatné zkušenosti ale o tom až jindy.
Kamarád mi poradil tento web který nemám ještě celý nastudován ale velice se mi líbí.
Nyní k tématu, byl jsem klientem obhajobaridicu.cz, žádný přestupek se neřešil protože nenastal. Na konci roku 2018 mě telefonicky kontaktovali dvě různé osoby buď telefonicky nebo emailem a obě tvrdili že zastupují tu službu kterou si platím a že je potřeba zaplatit právě jim a že ti druzí jsou podvodníci. Po velice drahých zkušenostech s řešením pokut a motoristickou pojišťovnou jsem zbystřil a přestávám věřit oběma subjektům.
Všiml jsem si že vznikl nový web obhajobaridice.cz který jako by z oka vypadl zakazrizeni.cz. Když někdo přetahuje klienty na nějaký jiný projekt nepůsobí to moc seriózně. Chtěl jsem upozornit případné zájemce nebo klienty že s těmito službami něco děje. Možná je někdo více v obraze než já a objasní to zde.
IP zaznamenána

crewer

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:obhajobaridicu.cz obhajobaridice.cz
« Odpověď #1 kdy: 09 únor 2019, 12:35:52 »

Zdravím, s ani jednou z diskutovaných služeb nemám osobní zkušenosti, avšak jsem na ně nic moc dobrého neslyšel, jednu dobu měli i weby vypnuté, takže se tam asi něco děje. S čím však mám dlouhodobé zkušenosti, je společnost nezaplatim.cz (psal jsem to před dávnem i tady: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1704.0). Takže doporučuju si objednat službu u nich a budete mít klid :-)
IP zaznamenána

vmille

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:obhajobaridicu.cz obhajobaridice.cz
« Odpověď #2 kdy: 09 únor 2019, 15:11:23 »

díky už jsem to udělal  :)
IP zaznamenána