30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Auto z carsharingu a vyzva k uhrazeni  (Přečteno 2485 krát)

now

• Zobrazit profil
Re:Auto z carsharingu a vyzva k uhrazeni
« Odpověď #15 kdy: 07 Duben 2019, 08:54:22 »

Bohužel, z mé zkušenosti je to rok od roku horší. Po nás chtějí dodržování všeho do puntíku, a úředníci si v dnešní době dělají co chtějí a běžně porušují zákony s vědomím toho, že "je společenská poptávka trestat" a nikdo jim nic neudělá ať dělají sebevětší prasárnu.

Mně teď řadová úřední nula s právy na VŠ "esenbé" Muller z Kutné Hory, klidně rozhodl vinen, i bez umožnění vyjádřit se k podkladům pro vydání rozhodnutí....
Asi to shodí už středočeský kraj v odvolačce, byť se skřípěním zubů, protože už při opakované stížnosti na neposkytnutí info dle 106/1999Sb, to sice přikázali, ale neodpustili si "prskat na mne oheň a síru" co to jenom šlo.

Pak zbývá správní žaloba, jednu jsem podával a taky vyhrál ale doslova "o prsa", protože z 18ti žalobních bodů jsem uspěl jen s jedním. Ale i tak to byl WIN s MHMP.
Správní žaloba mne asi čeká v Gottwaldově, protože tam jsou zmrdi prvního řádu.

Bránit dnes svoje základní práva je čím dál horší, a bude hůř. Stačí si přečíst diskuzi pod jakýmkoliv článkem s dopravní nebo soudní tématikou. Plebs sborově volá "postavit ke zdi a zastřelit!"
IP zaznamenána

J0HN3C

• Zobrazit profil
Re:Auto z carsharingu a vyzva k uhrazeni
« Odpověď #16 kdy: 08 Duben 2019, 22:02:01 »

Já jsem naladěn poměrně optimisticky. Vypadá to, že benga a úředníci už to začínají trochu přehánět a lidi si toho samozřejmě všimli a i ty reakce v komentářích jsou vesměs pozitivní. Starosta kdejaké prdele se může přetrhnout, aby někam do vesnice nechal nainstalovat radar a s komentářem „Je to příjemné, i když nejsem rád, že je to na úkor občanů,“ vlastně narovinu přizná, že o nějakou bezpečnost moc nejde.

Věřím, že právě kvuli téhle hamižnosti se jim celý ten systém brzo sesype, protože až i všichni ti Mirkové Dušínové jednou najdou ve schránce složenku na 800 za to, že jeli někde 63 na 50 ve vláčku plynule jedoucích vozidel, tak se naserou a začnou hledat cesty, jak se bránit.

Na druhou stranu tenhle status quo je docela výhodný pro nás, bojovníky, protože podle toho článku se moc pokut na základě nezkráceného řízení nerozdá. Furt platí, že úředníci jsou líní a vetšinou né moc schopní, tak se můžou na těch pár pyrátů, co kladou odpor, vykašlat. :D
IP zaznamenána