30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jízda na červenou automatizovaný technický prostředek  (Přečteno 5555 krát)

xploded

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

Mám na vás prosbu.
Dnes mi přišla pokuta že jsem jel na červenou.
Bylo to zjištěno automatizovaným technickým prostředkem používaným při dohledu na bezpečnost provozu. Já ani nikdo jiný v autě to ale nezaregistroval. A to nás bylo plné auto. Ale teď k věci. Pokutu jsem ihned zaplatil. Ale co body? Odečte mi je úřad nebo to zaplacením pokuty končí? Moc děkuji za odpověď
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou automatizovaný technický prostředek
« Odpověď #1 kdy: 31 Ledna 2019, 21:15:39 »

Nezaplatil jste pokutu, ale tzv. odpustek - poplatek za to, že se to nebude dál řešit. Body v tomto případě nejsou uděleny. Peníze obci/městu nesmrdí.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou automatizovaný technický prostředek
« Odpověď #2 kdy: 31 Ledna 2019, 21:23:27 »

Nepřišla Vám pokuta, ale výzva k úhradě určené částky. Včasným uhrazením určené částky vše končí, úřad věc odloží. Body za uhrazení určené částky úřady zatím neodečítají, věřím nicméně, že nabídka odpočtu bodů z provozovatelem určené karty řidiče v případě včasné úhrady by výtěžnost výpalného mohla ještě o něco vylepšit.

Příště si přečtěte poučení od úřadu, jistě pro Vás bude srozumitelnější než moje odpověď na Váš dotaz. A navíc ušetříte čas svůj i náš.
IP zaznamenána

xploded

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou automatizovaný technický prostředek
« Odpověď #3 kdy: 31 Ledna 2019, 21:24:19 »

Děkuji za rychlou odpověď.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou automatizovaný technický prostředek
« Odpověď #4 kdy: 31 Ledna 2019, 21:30:03 »

Pokud to bylo např. v Praze na Barrandově, stačilo poslat na magistrát tři řádky textu. Výsledek by byl stejný (odložení věci), ale levnější, neboť úřad víc než dobře ví, že spáchání skutku vzhledem ke kvalitě důkazů nemůže mimo jakoukoli pochybnost prokázat.
IP zaznamenána