30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Doba prodlevy u semaforové kamery  (Přečteno 6939 krát)

Petr.1993

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Doba prodlevy u semaforové kamery
« kdy: 09 Března 2019, 23:15:40 »

Dobrý den, projel jsem na červenou na Kladně (křižovatka ulic Cyrila Boudy a Petra Bezruče) a zrovna na téhle křižovatce je semaforová kamera. Stáhl jsem si video z kamery z auta a vypočítal, že červená padla přibližně 0.2 sekundy před tím, než jsem vjel předkem auta na čáru. Máte někdo zkušenost, jestli kamera fotí ihned jak padne červená, nebo má nějakou prodlevu? Popřípadě jak velkou.. A také jestli tuto kameru spravuje město, nebo policie a tedy jestli můžu přijít i o body.. (pokud město, tak prý body nehrozí). Děkuji za Vaše odpovědi. Petr.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Doba prodlevy u semaforové kamery
« Odpověď #1 kdy: 09 Března 2019, 23:19:41 »

Dobrý den, projel jsem na červenou na Kladně (křižovatka ulic Cyrila Boudy a Petra Bezruče) a zrovna na téhle křižovatce je semaforová kamera. Stáhl jsem si video z kamery z auta a vypočítal, že červená padla přibližně 0.2 sekundy před tím, než jsem vjel předkem auta na čáru. Máte někdo zkušenost, jestli kamera fotí ihned jak padne červená, nebo má nějakou prodlevu? Popřípadě jak velkou.. A také jestli tuto kameru spravuje město, nebo policie a tedy jestli můžu přijít i o body.. (pokud město, tak prý body nehrozí). Děkuji za Vaše odpovědi. Petr.

Tohle se naprosto nedá odhadnout, můžete jen čekat, zda něco přijde. Body nehrozí, leda byste se přiznal, že jste řídil.

IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Doba prodlevy u semaforové kamery
« Odpověď #2 kdy: 10 Března 2019, 00:23:48 »

Ve správním řízení můžete případně argumentovat tím, že Vás vyděsila skutečnost, že se ulice Cyrila Boudy kříží s ulicí Petra Bezruče, a tak jste se s ohledem na absurdnost tohoto místa snažil z něj co nejdříve uniknout.

A teď vážně. Pokud by došlo na správní řízení, v Kladně Vám předloží pouze dvě fotografie. Trvejte sveřepě na založení celého videozáznamu do spisu, pořiďte jeho kopii a po převedení tématu do neveřejné části (stačí o ně požádat a chvíli počkat) sem video nahrajte.

Video z kamery v autě si samozřejmě také schovejte.
IP zaznamenána

Petr.1993

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Doba prodlevy u semaforové kamery
« Odpověď #3 kdy: 10 Března 2019, 13:10:14 »

Dobře, díky za rady.
IP zaznamenána

Petr.1993

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Doba prodlevy u semaforové kamery
« Odpověď #4 kdy: 27 Dubna 2019, 15:07:57 »

Dobrý den, jen informuji, že prodleva pro zaznamenaní jízdy na červenou na Kladně je 0.7 sekundy. Třeba se tato informace může někomu hodit :)
IP zaznamenána